18.09.2018 12:05

Rammstein nagrywa chór i orkiestrę. Nowa płyta coraz bliżej!

Prace wre! Rammstein udostępnił zdjęcie, które potwierdza, że już niebawem pojawi się nowa płyta grupy.

Rammstein kończy pracę nad nowym albumem
foto: Romana Makówka / Antyradio.pl

Fani wciąż czekają na nowe dźwięki, ale ich cierpliwość ma pewne granice.J uż od jakiegoś czasu wiadomo, że Rammstein przymierza się z wydaniem nowego albumu właśnie w 2019 roku. Mamy kolejne potwierdzenie, że rzeczywiście zespół pracuje nad następcą płyty „Liebe ist für alle da” z 2009 roku i nie mydlił fanom oczu.

Rammstein kończy pracę nad nowym albumem

Na oficjalnym profilu grupy Rammstein na Facebooku grupa podzieliła się zdjęciem z Mińska z wiadomością, że 7. płyta grupy jest prawie gotowa i właśnie trwa nagrywanie partii orkiestry oraz chóru. Zapowiada się zatem naprawdę potężne brzmienie na nowym krążku!

Dotychczas od momentu wydania ostatniego studyjnego albumu fani usłyszeli tylko jeden nowy utwór - „Rammvier”, który był zaprezentowany w trakcie letnich koncertów festiwalowych w 2016 roku. W utworze Till Lindemann umieścił tytuły piosenek grupy Rammstein.

Nowa płyta grupy Rammstein w 2019

Formacja nie zdradza wielu szczegółów na temat nowego wydawnictwa. Dopiero w kwietniu 2018 roku Rammstein opublikował zdjęcia ze studia nagraniowego pokazując, że praca wre. Natomiast przy sprzedaży biletów na noworoczne koncerty grupy w Meksyku pojawiła się informacja, że fani będą mogli usłyszeć nowe kawałki zespołu. Wszystko zatem wskazuje, że już niebawem pojawi się świeży materiał!

Aleksandra Degórska
Tagi: Rock News Rammstein