28.05.2019 16:33

Rammstein opublikował klip do utworu "Ausländer"

Grupa Rammstein zaprezentowała trzeci teledysk do utworu z najnowszej płyty. Tym razem zespół zobrazował historię z kawałka "Ausländer".

Rammstein - Ausländer
foto: kadr z wideo/Rammstein Official

Najnowsza płyta grupy Rammstein, która mieliśmy okazję przedpremierowo zrecenzować ukazała się 17 maja 2019 roku. Formacja obiecała fanom, że wynagrodzi im lata oczekiwania na nowy materiał i nagra pięć klipów promujących wydawnictwo. Muzycy zaprezentowali trzeci z nich. 

Rammstein opublikował klip do "Ausländer"

Rammstein nie boi się kontrowersji. Ich pierwszy klip do "Deutschland" nawiązujący do historii Niemiec wywołał lawinę komentarzy. Na nagraniu pojawił się holocaust, barbarzyńskie wojny. Nie lepiej było w przypadku drugiego teledysku "Radio". Biało-czarne wideo zawiera sceny takie jak odcinanie ludziom uszu, karmienie radia piersią czy uprawianie z nim seksu.

Rammstein
Rammstein
Przeczytaj także Rammstein rozpoczął stadionową trasę koncertową. Tak będzie na polskim występie [WIDEO]

Na co tym razem wpadł Rammstein? Kolejny klip od zespołu to obraz do utworu "Ausländer", który możecie obejrzeć poniżej:

Rammstein w Polsce

Grupa Rammstein zagra koncert w Polsce już 24 lipca 2019 roku. Muzycy wystąpią na Stadionie Śląskim w Chorzowie. Na koncercie pojawi się także gość specjalny Duo Jatekok. Duet wykona utwory Rammstein z albumu "Klavier" na dwóch fortepianach. Artyści są uznawani za jedną z najwybitniejszych par fortepianowych we Francji i na całym świecie. Muzycy w swoich nagraniach łączą gatunki muzyczne takie jak metal, jazz i hip-hop.

Zobacz też: Jak pachnie Rammstein? Kapela zaprezentowała perfumy Kokain

Joanna Chojnacka
Tagi: Rock News Rammstein