23.01.2017 10:25

Rammstein pokaże paryski koncert w polskich kinach

Nie możecie się doczekać paryskiej koncertówki Rammsteina? Multikino ma dla Was dobre wieści.

Rammstein pokaże paryski koncert w polskich kinach
foto: kadr z wideo

Jak niedawno informowaliśmy, Till Lindemann i spółka szykują się do wydania koncertowego następcy „Rammstein In Amerika” z 2015 roku. Tym razem niemiecka grupa pokaże nam swój paryski występ z 2012 roku, który miał miejsce w Palais Omnisports de Paris-Bercy (obecnie AccorHotels Arena) w Paryżu.

Reżyserem całości jest szwedzki reżyser Jonas Akerlund, który współpracował z grupą m.in. przy kontrowersyjnym klipie do kawałka „Pussy”, a na swoim koncie ma też pracę z Metallicą, Blink-182, Maroon 5 czy Madonną. Biorąc pod uwagę, że już sam Rammstein to na scenie niebywały fenomen, o warstwę wizualną możemy być raczej spokojni.

Niemcy w końcu lubują się w pirotechnice w niewiele mniejszym stopniu co Michael Bay, a ich sceniczne produkcje słyną z rozmachu, którego mogliśmy doświadczyć ostatnio na wrocławskim koncercie w 2016 roku. Z okazji nowej koncertówki te wspomnienia na pewno powrócą, szczególnie że grupa nie zapomniała i tym razem o swoich polskich fanach.

„Rammstein: Paris” będzie można obejrzeć już 23 marca 2017 o godz. 20.00 w wybranych kinach sieci Multikino. Seanse odbędą się w następujących miejscach: Bydgoszcz, Gdańsk, Gdynia, Jaworzno, Katowice, Lublin, Łódź (Silver Screen) Kraków, Olsztyn, Poznań 51, Rybnik, Rzeszów, Szczecin, Warszawa Targówek, Warszawa Ursynów, Warszawa Złote Tarasy, Wrocław Arkady, Zabrze.

Bilety - do nabycia w kasach kin oraz na stronie multikino.pl - dostępne są w następujących cenach:

  • Warszawa: 28 zł
  • Gdańsk, Kraków, Poznań 51, Wrocław – Pasaż: 26 zł
  • Pozostałe kina: 24 zł

Będzie to kolejna okazja, by nieco osłodzić sobie czekanie na kolejny materiał studyjny Rammsteina. Na następcę „Liebe ist für alle da” czekamy w końcu od 2009 roku! Mamy nadzieję, że potwierdzą się słowa Tilla Lindemanna, wedle których jego premiera miałaby nastąpić jeszcze w 2017 roku.

Wybierzecie się do Multikina na pokaz „Rammstein: Paris”?

Jakub Gańko
Tagi: Rock News Rammstein