Rammstein sprzedaje sygnowane... półki. Fani z Polski: Taniej zrobić samemu

02.11.2020 16:23
Rammstein|undefined Fot. Romana Makówka/Antyradio.pl

Grupa Rammstein dorzuciła do swojego oficjalnego merchu półki w kształcie loga zespołu. Cena mebla przeraziła fanów, jednak mają pomysł, jak ją obejść.

Zespół Rammstein postanowił sprzedawać fanom sygnowane półki. Meble są dostępne na stronie internetowej kapeli w dwóch opcjach kolorystycznych. Niestety cena gadżetu powaliła słuchaczy z Polski.

Rammstein sprzedaje fanom sygnowane półki 

W polskich domach przeważają w ostatnich latach tanie meble z popularnych sieciówek. Kto chce odbiegać nieco od standardów, odwiedza sklepy z antykami, antykwariaty lub sam odnawia znalezione w piwnicy przedmioty. Tym razem metalowcy mają szansę na inwestycję, dzięki której wyposażą swoje domy w ciekawy meblarski gadżet.

Rammstein sprzedaje półki za przeszło 3 tysiące złotych

Na oficjalnej stronie grupy Rammstein pojawiły się półki. Można je wykorzystać, zarówno stawiając na nich książki, jak i ulubione płyty. Drewno układa się w logo grupy, a kapela proponuje swoim słuchaczom dwie opcje kolorystyczne mebla. Jednak taka półka to spory wydatek. W preorderze czarną można zamówić w cenie 620, a jasną - 720 Euro.

Przeczytaj także

W przeliczeniu na złotówki półki kosztują odpowiednio - 2850 i 3310 złotych. Jak na polskie realia, to cena zdecydowanie zaporowa dla większości fanów grupy. Jednak dla chcącego nic trudnego.

Na oficjalnym fanpage'u grupy na Facebooku pod wpisem dotyczącym ekskluzywnych półek pojawiły się liczne komentarze, w których czytamy, że polscy fani sami wykonają sobie podobną półkę. Twierdzą, że to wcale nie takie trudne, a można sporo zaoszczędzić.

Hej, to na prawdę nie jest trudne to zrobienia... A na pewno nie za takie pieniądze...

Za jedną rzecz i tak prostą do wykonania - 720€? NIGDY W ŻYCIU!

Taniej wyjdzie samemu sobie zrobić na wymiar

Komentarze zostały przytoczone z zachowaniem oryginalnej pisowni.

 

Przeczytaj także
Joanna Chojnacka
Joanna Chojnacka Redaktor antyradia
CZYTAJ TAKŻE
Logo 18plus

Ta strona zawiera treści przeznaczone tylko dla dorosłych jeżeli nie masz ukończonych 18 lat, nie powinieneś jej oglądać.