Rammstein stworzył playlistę ze swoimi coverami

27.09.2019 17:08
Rammstein|undefined Fot. Reynaud Julien/APS-Medias/ABACA/EAST NEWS

Zespół Rammstein postanowił docenić fanów i opublikował na swoim YouTubie playlistę z wybranymi coverami swoich utworów.

Rammstein to najpopularniejsza niemiecka grupa grająca metal na świecie. Kto od lat śledzi rozwój gatunku na pewno zna utwory takie jak "America" czy "Ich Will". Zespół w 2019 roku po 10 latach milczenia powrócił z płytą "Rammstein", która zebrała bardzo dobre recenzje krytyków i równie bardzo spodobała się fanom. 

Rammstein stworzył playlistę ze swoimi coverami

Od lat w sieci namnożyło się coverów utworów Rammsteina z różnych okresów działalności kapeli. Na YouTubie możemy znaleźć wykonania zarówno amatorskie jak i bardzo profesjonalne. Hity Niemców były przerobione już na każdy możliwy sposób. Grała je orkiestra, dzieciaki, a nawet zwierzęta.

Przeczytaj także

Rammstein postanowił docenić starania swoich słuchaczy i opublikował playlistę z coverami własnych utworów. Na Facebooku zespołu pojawił się post o treści "Słyszymy was!" z linkiem przekierowującym nas do materiałów.

Na liście znalazło się niemal 20 filmów z całego świata. Wyróżnieni twórcy nagrali własne wersje utworów takich jak "Sonne", "Du Hast", "Pussy" czy "Radio".

Zobacz też: Nowy singiel Tilla Lindemanna. Jak brzmi "Steh Auf"?

Joanna Chojnacka
Joanna Chojnacka Redaktor antyradia
CZYTAJ TAKŻE
Logo 18plus

Ta strona zawiera treści przeznaczone tylko dla dorosłych jeżeli nie masz ukończonych 18 lat, nie powinieneś jej oglądać.