18.12.2018 11:29

Rammstein stworzył swoją grę planszową

Nowa gra od Rammstein zawiera aż 400 pytań o zespole w języku angielskim i niemieckim. Można zamawiać ją na oficjalnej stronie zespołu.

Rammstein
foto: Romana Makówk/Antyradio.pl

Niemiecka grupa Rammstein ogłosiła, że kończy prace nad płytą i zaczyna miksować nowe kawałki. Gitarzysta zespołu obiecał fanom, że album ukaże się już na początku 2019 roku. Po premierze zespół zaplanował 3-letnią trasę koncertową. Muzycy czują duże podekscytowanie, ale też mają wiele obaw, o których opowiedział Richard Kruspe. Jednak zanim płyta i trasa, Rammstein przygotował jeszcze jedną niespodziankę dla swoich fanów.

Rammstein - gra planszowa

Na oficjalnej stronie zespołu właśnie pojawiła się do kupienia gra planszowa o grupie. Rammstein zapewnia w opisie planszówki dobrą zabawę dla swoich fanów na wiele godzin:

"

Nie masz sobie równych, jeśli chodzi o wiedzę na temat muzyki Rammstein, ich koncerty na żywo, materiały wideo i inne ciekawostki oraz fakty o zespole? W tej grze w formie quizu możesz ją udowodnić i konkurować z przyjaciółmi.  "

rammstein gra głów

Gra zawiera 400 pytań na temat Rammsteina w języku angielskim i niemieckim. Jest przeznaczona dla osób od 16 roku życia i można grać w nią w ekipie od 2 do 6 osób. Planszówka kosztuje 65 euro lub 58 euro, jeśli jesteście członkami fanklubu zespołu. 

rammstein gra 2

Rammstein zagra koncert w Polsce w 2019 roku

Lindemann i spółka pojawią się w Polsce już w przyszłym roku. Rammstein zagra koncert 24 lipca 2019 roku na Stadionie Śląskim w Chorzowie. Polski występ odbędzie się w ramach trasy Europe Stadium Tour i został już całkowicie wyprzedany. Koncerty Rammstein cieszą się tak dużą popularnością nie tylko w Polsce. Niektórzy fani są tak zdesperowani, ze proszą ex-dziewczynę wokalisty o bilety

Joanna Chojnacka
Tagi: Duperele Rammstein