Rammstein wszedł do studia, by nagrać następcę albumu "Rammstein"

15.09.2020 12:30
Rammstein nagrywa nowy album|north Fot. Romana Makówka / Antyradio.pl

Rammstein nagrywa nowy album. Całe szczęście nie będziemy musieli czekać kolejnych 10 lat na kolejną płytę od niemieckiej kapeli.

Domowa kwarantanna spowodowana pandemią koronawirusa była dobrym pretekstem dla wielu artystów, by zacząć tworzyć nowe piosenki. Tak też zrobili muzycy grupy Rammstein, którzy wykorzystali nadmiar wolnego czasu na komponowanie nowego materiału, o czym wspomniał w czerwcu perkusista Christoph Schneider. Okazuje się, że następca krążka "Rammstein" może pojawić się wcześniej, niż sądzimy.

Rammstein wszedł do studia, by nagrać następcę albumu "Rammstein"

Jak podaje serwis Rammstein World, muzycy pojawili się w studiu nagraniowym we Francji w miejscowości Saint-Rémy-de-Provence. Osoby, które są związane z ekipą Rammsteina również chwaliły się w social mediach, że jadą właśnie do Francji. Wszystko zatem wskazuje, że kapela zaczyna pracę nad nowym krążkiem, który możliwe, że pojawi się już w 2021 roku.

Przeczytaj także

 

Rammstein zagra koncert w Polsce w 2021

Zespół miał wystąpić w Warszawie 17 lipca 2020, ale niestety z powodu pandemii koronawirusa niemiecka kapela musiała przełożyć swoją trasę. Rammstein wystąpi 17 lipca 2021 i kto wie, może na tym koncercie usłyszymy już nowe kawałki? Zakupione bilety pozostają ważne i będą obowiązywały z nowymi datami.

Zobacz także: Rammstein ogłosił nową datę koncertu w Polsce. Muzycy wystąpią w Warszawie w 2021 roku

Aleksandra Degórska
Aleksandra Degórska Redaktor antyradia
CZYTAJ TAKŻE
Logo 18plus

Ta strona zawiera treści przeznaczone tylko dla dorosłych jeżeli nie masz ukończonych 18 lat, nie powinieneś jej oglądać.