Rammstein wystąpi na koncercie w Warszawie. Zespół zagra na PGE Narodowym

25.06.2019 08:13
Rammstein|undefined Fot. Tomasz Holod/Polska Press/East News

Zespół Rammstein ogłosił koncerty w Europie na rok 2020. Wśród europejskich miast znalazła się również Warszawa. Występ odbędzie się na PGE Narodowym.

Do polskiego koncertu zespołu Rammstein w Chorzowie został niespełna miesiąc. Mamy dobrą wiadomość dla fanów niemieckiej grupy, którzy nie zdążyli kupić biletów na występ w 2019, lub nie odpowiadał im termin. Ogłoszono, w których europejskich miastach Rammstein zagra w przyszłym roku. Na liście nie zabrakło Warszawy. Koncert odbędzie się na stadionie PGE Narodowy.

Rammstein - koncert w Warszawie na PGE Narodowy w 2020

Na oficjalnym facebookowym fanpage'u  zespołu pojawiła się krótka informacja o miejscach koncertów w 2020 roku. Przygotowano ją jako GIF, na którym wypisano kolejne miasta. Każdy podpis uzupełniono schematycznym rysunkiem stadionu, na którym odbędzie się występ.

Na razie nie podano żadnych dodatkowych informacji, więc nie znamy dokładnej daty wizyty gwiazd metalu w stoilcy. Oprócz Warszawy Rammstein odwiedzi również Turyn, Belfast, Tallin, Klagenfurt, Stuttgart, Lipsk, Hamburg, Düsseldorf, Berlin, Lyon, Trondheim, Ostendę, Aarhus, Zurych, Nijmegen i Goteborg

Przeczytaj także

Rammstein - koncert w Chorzowie

18 maja 2019 roku zespół wydał długo wyczekiwaną płytę zatytułowaną po prostu "Rammstein". Z tego powodu Rammstein koncertuje obecnie, po Europie promując nowy album. Na trasie koncertowej pojawił się również polski Chorzów. Stadionowej trasie towarzyszyła nietypowa akcja - po 7 miastach w Niemczech, Polsce, Holandii i Austrii jeździła ogromna ciężarówka z grafiką zapałki, pochodzącej z okładki nowego wydawnictwa. Zespół zagra na Stadionie Śląskim 24 lipca 2019 roku. Bilety zostały już wyprzedane. Supportem przed gorzowskim występem Rammstaina będzie Duo Jatekok. 

 

Zobacz też: Rammstein rozpoczął stadionową trasę koncertową. Tak będzie na polskim występie [WIDEO] 

Sergiusz Kurczuk
Sergiusz Kurczuk Redaktor antyradia
CZYTAJ TAKŻE
Logo 18plus

Ta strona zawiera treści przeznaczone tylko dla dorosłych jeżeli nie masz ukończonych 18 lat, nie powinieneś jej oglądać.