05.07.2019 15:53

Rammstein zapowiada trasę koncertową dziwnymi hasłami: "Nadszedł czas na ser z grilla!"

Grupa Rammstein ogłosiła kolejną trasę koncertową po Europie. Muzycy zapowiedzieli występy w bardzo oryginalny sposób.

Rammstein
foto: Romana Makówka/Antyradio.pl

W związku z bardzo dużym zainteresowaniem trasą koncertową Rammstein oraz ich najnowszą płytą, grupa postanowiła zagrać w Europie więcej koncertów, niż planowała na początku. Muzycy ogłosili kolejne występy w tym jeden także w Polsce.

W charakterystyczny dla siebie, niestandardowy sposób postanowili wypromować koncerty ciekawymi plakatami. Na banerach widzimy muzyków w towarzystwie szczeniaków oraz nietypowe slogany takie jak:

Rammstein
Rammstein
Przeczytaj także Rammstein pokazał, jak powstawał klip do utworu "Radio" [WIDEO]

Drodzy mieszkańcy Ostend, przynoście ogień, gofry i piwo.

Drodzy mieszkańcy Nijmegen nadszedł czas na ser z grilla.

Rammstein zapowiada trasę koncertową 

Chwilę po publikacji zabawnego wideo, muzycy zamieścili na swoim oficjalnym kanale na YouTubie kolejne nagranie. Tym razem na filmie zaprezentowali fragmenty swojego show, które fani będą mogli wkrótce zobaczyć na żywo. 

Rammstein w Polsce

Grupa Rammstein w najbliższym czasie odwiedzi nasz kraj aż dwa razy. Pierwszy koncert odbędzie się 24 lipca 2019 roku na Stadionie Śląskim w Chorzowie. Kolejny występ będzie miał miejsce dopiero za rok, Rammstein wróci do Polski 17 lipca 2020 roku i zagra na Stadionie Narodowym w Warszawie. Bilety na wydarzenie w cenach od 220 do 440 złotych są dostępne na stronie eventim.pl.

Zobacz też: YouTuber zaśpiewał 80 utworów Rammsteina w 8 minut 

Joanna Chojnacka
Tagi: Rock News Rammstein