19.06.2018 15:14

Rammstein zaprasza na noworoczne koncerty na plaży. Fani usłyszą nowe utwory na żywo

Zespół Rammstein zaskoczył fanów ciekawą, koncertową propozycją. Co więcej okazało się, że na noworocznych koncertach fani usłyszą nowy materiał.

Rammstein
foto: Romana Makówka / Antyradio.pl; pixabay.com

Gdy tego nikt się nie spodziewał, Rammstein ogłosił koncerty i to nie byle jakie! Raczej w czerwcu nikt nie myśli jeszcze o Sylwestrze, a jednak niemiecka grupa postanowiła Nowy Rok spędzić nietypowo. Zespół poinformował swoich fanów, że 31 grudnia 2018 i 2 stycznia 2019 zagra dwa specjalne koncerty na plaży w Puerto Vallarta w Meksyku.

Bilety na te koncerty kosztują 225 dolarów, natomiast za VIP-owskie wejściówki fani zapłacą 395 dolarów. Dla bogatych proponowane są specjalne pakiety od 3698 dolarów, w ramach których fan będzie mieć zapewniony 4-dniowy nocleg w lokalnym hotelu.

Rammstein zaprasza na koncerty na plaży w Meksyku

Brzmi kusząco prawda? Łatwo sobie wyobrazić, jak wylegujesz się na plaży z kolorowym drinkiem, a z głośników wydobywają się ostre dźwięki grupy Rammstein.

Rammstein - kiedy ukaże się nowa płyta?

No właśnie, to pytanie zadają sobie już od paru lat fani grupy. Ostatni krążek ukazał się w 2009 roku album „Liebe ist für alle da”. Gdy fani usłyszeli nowy kawałek „Rammvier” w trakcie letnich koncertów festiwalowych w 2016 roku liczyli na to, że jest to zwiastun nowego albumu.

Teraz okazało się, że przechodząc do kupna biletów na koncert w Meksyku pojawia się następująca informacja:

"

Zespół jest w końcowej fazie pracy nad 7. studyjnym albumem, który ukaże się pod koniec 2018 roku. Tak więc meksykańscy fani będą pierwszymi, którzy usłyszą nowe piosenki. "

Dopiero w kwietniu 2018 roku Rammstein opublikował zdjęcia ze studia nagraniowego pokazując, że praca wre. Jak więc widać, niedługo możemy poznać w końcu nowy materiał.

Aleksandra Degórska
Tagi: Rock News Rammstein