03.01.2019 13:26

Raperka Iggy Azalea założyła kontrowersyjną koszulkę Cradle Of Filth. Fani myślą, że opętał ją szatan

Na koszulce Cradle of Filth widnieje zakonnica, która onanizuje się za pomocą krzyża. Iggy Azalea nie widzi w swoim postępowaniu niczego złego.

Iggy Azalea i Cradle of Filth
foto: CapitalPictures/face to face/FaceToFace/REPORTER/East News; Romana Makówka / Antyradio.pl

Moda na metalowe koszulki nadal trwa. Celebryci zaczęli nosić T-shirty z logo rockowych oraz metalowych grup i tym sposobem zainspirowali również inne modnisie do kupowania tego typu ciuchów. To nic, że większość z nich nie kojarzy w ogóle tych kapel - moda rządzi się przecież własnymi prawami. Wielu fanów rocka oburzało się, gdy w koszulce z podobizną Marilyna Mansona paradował Justin Bieber, ale niektórzy postanowili już pogodzić się z takim trendem w modzie.

Raperka Iggy Azalea założyła kontrowersyjną koszulkę Cradle of Filth

Po aferze z siostrami Jenner, które stworzyły koszulki z podobiznami legend rocka i samych siebie, czas na kolejną dramę. Tym razem australijska raperka Iggy Azalea wstawiła na Instagramie zdjęcie w koszulce Cradle of Filth. Większość fanów nie zwróciła na to uwagi, ale spostrzegawcze oczy od razu zauważyły nazwę zespołu oraz twarz zakonnicy na koszulce raperki.

Iggy Azalea lubi szokować i tym razem znowu jej się to udało. Niektórzy fani wokalistki stwierdzili, że opętał ją szatan, a jej dusza jest w niebezpieczeństwie. T-shirt Cradle of Filth pochodzi z 1993 roku i przedstawia zakonnicę, która onanizuje się za pomocą krzyża. Z tyłu widnieje napis "Jesus Is A Cunt" (pol. Jezus jest pi*dą). W 1993 zespół wybrał się w trasę z Emperorem i na szybko stworzył ten projekt koszulki, kontrowersje były jednak na tyle duże, że kilka osób noszących T-shirt zatrzymała policja.

Zobacz także: Celebryci w rockowych i metalowych koszulkach 

Cradle of Filth za bardzo nie przejął się tą sprawą i udostępnił nawet jeden z artykułów na temat koszulki twierdząc, że każda reklama jest dobra:

Sama Iggy Azalea nie widzi w swoim postępowaniu nic złego i nie żałuje, że wrzuciła zdjęcie w koszulce Cradle of Filth na swój profil na Instagramie.

Aleksandra Degórska
Tagi: Duperele Cradle of Filth