28.07.2016 10:45

Red Hot Chili Peppers kręci nagi klip do „Go Robot”

Czekacie na kolejny teledysk Anthony'ego Kiedisa i spółki? Oto kilka prawie nagich zdjęć wokalisty z planu...

Red Hot Chili Peppers kręci nagi klip do „Go Robot”
foto: Reporter / East News

Kalifornijski zespół nie ustaje w promowaniu swojego ostatniego krążka, „The Getaway”. Po zwariowanym klipie do „Dark Necessities”, który muzykom wyreżyserowała Olivia Wilde, kolejne wideo zostało zrealizowane do kawałka „Go Robot”. Choć na jego premierę jeszcze trochę poczekamy, zdjęcia zostały już zakończone i możemy nawet rzucić okiem, co się działo na planie.

Zgodnie z relacjami świadków, na potrzeby teledysku wszyscy muzycy się rozebrali - prawie jak za starych dobrych czasów. Zamiast skarpet, tym razem ich ciała przysłoniła farba. Jak to wyglądało w praktyce, możemy przyjrzeć się na poniższych materiałach udostępnionych przez Red Hot Chili Family.

Zapowiada się dużo zabawy w stylu „goło i wesoło”. Tymczasem Anthony Kiedis podczas wizyty w Rosji wziął również udział w specjalnej sesji zdjęciowej dla lokalnej edycji magazynu „Vogue”. Towarzyszyły mu w niej supermodelki Hailey Baldwin i Valery Kaufman, a sam wokalista wystąpił w dość niecodziennej stylizacji, ze szminką na ustach

11. album Red Hot Chili Peppers to zarazem pierwszy od czasu „Mother's Milk”, którego nie wyprodukował Rick Rubin, a także drugi z udziałem Josha Klinghoffera. Gitarzysta zastąpił Johna Frusciante i bardzo nie lubi porównań z muzykiem, za którym tęskni wielu fanów.

"

To strasznie wkurzające. Z jednej strony czuję się zaszczycony, będąc częścią tego zespołu i kiedy wymienia się mnie jednym tchem z Johnem. Ale wszystkie te porównania to jakiś absurd, jesteśmy zupełnie odmiennymi muzykami. Nigdy nie starałem się powielać jego techniki i oczywiście nie miałem wpływu na jego rozstanie z zespołem. "

Czekacie na wideo do „Go Robot”?

Jakub Gańko
Tagi: Rock News Red Hot Chili Peppers