14.06.2016 12:53

Red Hot Chili Peppers w samochodowym karaoke

Ci panowie wiedzą jak śmieszyć do łez. Zobaczcie zabawny występ kapeli w słynnym „Carpool Karaoke”.

Red Hot Chili Peppers w samochodowym karaoke
foto: kadr z wideo

James Corden ma niezłego farta, bo co rusz zabiera na przejażdżkę słynnych artystów, by razem z nimi odśpiewać ich utwory i sobie pogawędzić. W ramach programu „Carpool Karaoke” pojawiło się sporo sław, które podeszły do sprawy z przymrużeniem oka i chętnie powygłupiały się przed kamerami.

Tym razem Red Hot Chili Peppers wybrał się na niekonwencjonalną przejażdżkę po ulicach Los Angeles. Gdy tylko kierowca włączył radio, w którym leciał numer „Can't Stop” wszyscy zaczęli śpiewać, zaś Flea postanowił zagrać na niewidzialnym basie łupiąc głową jak na niego przystało. Pod koniec kawałka nawet zaprezentował fragment musicalu „Oliver!”

Flea i Anthony Kiedis wykonali wspólnie pocieszną piosenkę, którą stworzyli, gdy mieli 15-lat i popalali maryśkę - można się tylko domyślić, jak ten kawałek się prezentuje.

Muzycy też podzielili się ciekawymi opowieściami, jak chociażby pierwszym spotkaniem basisty i wokalisty w szkole, czy inspiracjami Flea:

"

Pamiętam, że jako nastolatek czytałem książkę o Bobie Marleyu i mówił on dużo o tym, co jest najważniejsze w muzyce, a jest nią motywacja i intensywność tego, co aktualnie robisz. To zaangażowanie w danym momencie - to do mnie trafiło i znalazłem swój cel w życiu, gdy zatracam się kompletnie w muzyce. "

Oczywiście na tym nie koniec jeśli chodzi o ciekawe historyjki, bo perkusista opowiedział jak zauważył podczas jednego z koncertów bijatykę między facetami, którzy okładali się swoimi protezami nóg.

Muzycy przyznali również, że czują się niekomfortowo w ciuchach, więc w pewnym momencie jazdy zrobiło się goło i wesoło.

Krótko mówiąc artyści mieli niezłą radochę i wygłupiali się na całego grając na niewidzialnych instrumentach i wydając z siebie dziwne dźwięki. Jakoś najmniej się wczuł Josh Klinghoffer, który ukrywał swoje oblicze za czarnymi okularami, najwidoczniej najmłodszy członek zespołu jest nieco wstydliwy.

Red Hot Chili Peppers wyda 17 czerwca 2016 krążek „The Getaway”. Z tej płyty usłyszeliśmy już utwór tytułowy, „Dark Necessities” oraz „We Turn Red”. Już niebawem przekonamy się jak nowy materiał prezentuje się na żywo podczas koncertu kapeli na Open’er Festival 2016.

Jak oceniacie wygłupy Red Hot Chili Peppers podczas samochodowej przejażdżki?

Aleksandra Degórska
Tagi: Duperele Red Hot Chili Peppers