15.03.2019 17:49

Red Hot Chili Peppers zagra na żywo pod piramidami w Egipcie. Gdzie obejrzeć stream?

Grupa Red Hot Chili Peppers zagra 15 marca 2019 roku pod piramidami w Gizie. Wydarzenie będzie można obejrzeć na żywo m.in. za pośrednictwem serwisu YouTube.

Red Hot Chili Peppers zagra na żywo pod piramidami w Egipcie. Gdzie obejrzeć stream?
foto: PAWEL SKRABA/REPORTER

Muzycy rockowi nie stronią od wymyślnych miejsc do koncertowania. Metallica wystąpiła w więzieniu oraz na Antarktydzie, z kolei Nocny Kochanek grał w jadącym pociągu z Wrocławia do Legnicy. Zespół Red Hot Chili Peppers odwiedził szkołę syna ich perkusisty, żeby zagrać na apelu w Halloween. Tym razem grupa wymarzyła sobie koncert pod piramidami w Egipcie.

Red Hot Chili Peppers
Red Hot Chili Peppers
Przeczytaj także Red Hot Chili Peppers zagrali na apelu szkolnym z okazji Halloween [WIDEO]

Red Hot Chili Peppers pod Piramidami. Gdzie obejrzeć stream?

Zespół Red Hot Chili Peppers zagra na żywo pod egipskimi piramidami w Gizie 15 marca o godzinie 19:00 naszego czasu. Basista grupy, Flea nie kryje podekscytowania wydarzeniem.

"

Moje serce raduje się na samą myśl o możliwości występu w Egipcie. Przed każdym nowym miejscem, które odwiedzamy aż mrowi mnie ciało z podniecenia. To tęsknota za nieznanym, za tajemnicą. To fascynacja nową kulturą i perspektywą spotkania nowych ludzi, poznania nowych smaków, kultury i rytmów. Nowe miejsce to nauka, nauka i jeszcze raz nauka. "

Wyjątkowy występ będzie transmitowany na oficjalnej stronie zespołu, na Twitterze, Facebooku oraz YouTubie.

Zobacz też: >>Ile razy Anthony Kiedis powiedział słowo „California”<<

Joanna Chojnacka
Tagi: Rock News Red Hot Chili Peppers