18.03.2019 18:14

Red Hot Chili Peppers zagrał na scenie w kształcie piramidy... pod piramidami w Egipcie [WIDEO]

Zobaczcie, jak prezentowała się scena Red Hot Chili Peppers. To nazywa się show z rozmachem!

RHCP koncert pod piramidami
foto: Romana Makówka / Antyradio.pl

Zespoły prześcigają się w tym, żeby zadziwić swoich fanów produkcją sceniczną - lasery, efektowne podświetlenie, okrągła scena, pirotechnika. Co jeszcze można wymyślić? Zagrać w nietypowym miejscu. Chino Moreno z Deftones wystąpił wewnątrz wulkanu, co więcej metalowy koncert na górze lodowej też już się odbył. Red Hot Chilli Peppers postanowił nie odstawać i zagrać...pod piramidami w Egipcie.

Red Hot Chili Peppers zagrał koncert pod piramidami w Egipcie

Nietuzinkowy koncert Red Hot Chili Peppers odbył się 15 marca 2019 o godzinie 19:00 naszego czasu i był transmitowany na żywo. Zespół wystąpił na scenie, która swoim kształtem przypominała piramidę. Oczywiście na koncercie nie mogło zabraknąć znanych hitów kapeli, jak również nowszych kompozycji z "The Getaway" z 2016 roku.

Red Hot Chili Peppers w Krakowie [RELACJA + GALERIA]
Red Hot Chili Peppers w Krakowie [RELACJA + GALERIA]
Przeczytaj także Red Hot Chili Peppers w Krakowie [RELACJA + GALERIA]

Zespół zdecydował się również na cover i wybór piosenkinie był wcale przypadkowy. Red Hoci zagrali kawałek Radiohead zatytułowany "Pyramid Song" z płyty z "Amnesiac" z 2001 roku. Zobaczcie fragmenty tego ciekawego wydarzenia:

Red Hot Chili Peppers lubą zaskakiwać i może się pochwalić takimi wybrykami, jak chociażby występ na apelu szkolnym z okazji Halloween. W październiku 2018 roku doszło już do innego dziwnego zdarzenia z członkami zespołu w rolach głównych - podczas jednego z meczy LA Lakers, Anthony Kiedis został wyrzucony z trybun za zbyt agresywne zachowanie. 

Aleksandra Degórska
Tagi: Rock News Red Hot Chili Peppers