Błędy zdarzają się najlepszym. Richie Faulkner przyznał się do wpadek na koncertach Judas Priest

12.08.2019 16:53
Judas Priest|undefined Fot. Romana Makówka / Antyradio.pl

Fani musieli się zapewne nieźle zdziwić, gdy widzieli, co Richie Faulkner wyprawia na scenie...

Richie Faulkner zastąpił w 2011 roku odchodzącego z zespołu K.K. Downinga. Gitarzysta nagrał już 2 albumy z Judas Priest - "Redeemer of Souls" oraz "Firepower" i muzycy Judas Priest są bardzo zadowoleni ze współpracy z młodym gitarzystą. Podczas wywiadu z KISW w programie "Metal Shop" Faulkner został zapytany o najbardziej wstydliwą sytuację na scenie. Gitarzysta początkowo wyznał, że na szczęście nie do niczego takiego nie doszło, ale po dłuższym zastanowieniu wspomniał o pewnych zdarzeniach na ostatniej trasie.

Richie Faulkner przyznał się do wpadek na koncertach Judas Priest

Richie Faulkner opowiedział o zabawnych sytuacjach, do których doszło kilka razy w trakcie ostatniej trasy po Ameryce Północnej. Każdemu zdarza się popełnić błędy, ale Richie Faulkner musiał być naprawdę zmęczony, skoro dochodziło do takich pomyłek:

Z jakiegoś powodu, grałem nie te utwory. W setliście jest wiele piosenek, które zaczynają się od mojej gitary. Przez nieuwagę, albo po prostu gdzieś odleciałem myślami i zaczynałem grać nie ten utwór. Wszyscy z kapeli patrzyli wtedy na mnie z pretensją, a ja się dziwiłem, o co może im chodzić, w czym problem? Wtedy stawało się jasne, że się pomyliłem. Kilka razy doszło do takich sytuacji.

Przeczytaj także

Judas Priest ostatni raz odwiedził nasz kraj w 2018 roku grając koncert na Pol'and'Rock Festival. Kapela nie zwalnia tempa i już w planach ma koncerty na największych festiwalach - w 2020 roku Judas Priest zostanie headlinerem Wacken Open Air - największego metalowego festiwalu w Europie.

Zobacz także: Gitarzysta Judas Priest mógł być w Iron Maiden?

Aleksandra Degórska
Aleksandra Degórska Redaktor antyradia
CZYTAJ TAKŻE
Logo 18plus

Ta strona zawiera treści przeznaczone tylko dla dorosłych jeżeli nie masz ukończonych 18 lat, nie powinieneś jej oglądać.