12.08.2019 16:53

Błędy zdarzają się najlepszym. Richie Faulkner przyznał się do wpadek na koncertach Judas Priest

Fani musieli się zapewne nieźle zdziwić, gdy widzieli, co Richie Faulkner wyprawia na scenie...

Judas Priest
foto: Romana Makówka / Antyradio.pl

Richie Faulkner zastąpił w 2011 roku odchodzącego z zespołu K.K. Downinga. Gitarzysta nagrał już 2 albumy z Judas Priest - "Redeemer of Souls" oraz "Firepower" i muzycy Judas Priest są bardzo zadowoleni ze współpracy z młodym gitarzystą. Podczas wywiadu z KISW w programie "Metal Shop" Faulkner został zapytany o najbardziej wstydliwą sytuację na scenie. Gitarzysta początkowo wyznał, że na szczęście nie do niczego takiego nie doszło, ale po dłuższym zastanowieniu wspomniał o pewnych zdarzeniach na ostatniej trasie.

Richie Faulkner przyznał się do wpadek na koncertach Judas Priest

Richie Faulkner opowiedział o zabawnych sytuacjach, do których doszło kilka razy w trakcie ostatniej trasy po Ameryce Północnej. Każdemu zdarza się popełnić błędy, ale Richie Faulkner musiał być naprawdę zmęczony, skoro dochodziło do takich pomyłek:

"

Z jakiegoś powodu, grałem nie te utwory. W setliście jest wiele piosenek, które zaczynają się od mojej gitary. Przez nieuwagę, albo po prostu gdzieś odleciałem myślami i zaczynałem grać nie ten utwór. Wszyscy z kapeli patrzyli wtedy na mnie z pretensją, a ja się dziwiłem, o co może im chodzić, w czym problem? Wtedy stawało się jasne, że się pomyliłem. Kilka razy doszło do takich sytuacji. "

Richie Faulkner: Judas Priest nie brzmi jak zespół, który gra od 50 lat [WYWIAD]
Richie Faulkner: Judas Priest nie brzmi jak zespół, który gra od 50 lat [WYWIAD]
Przeczytaj także Richie Faulkner: Judas Priest nie brzmi jak zespół, który gra od 50 lat [WYWIAD]

Judas Priest ostatni raz odwiedził nasz kraj w 2018 roku grając koncert na Pol'and'Rock Festival. Kapela nie zwalnia tempa i już w planach ma koncerty na największych festiwalach - w 2020 roku Judas Priest zostanie headlinerem Wacken Open Air - największego metalowego festiwalu w Europie.

Zobacz także: Gitarzysta Judas Priest mógł być w Iron Maiden?

Tagi: Duperele Judas Priest