Rick Astley znowu zagrał cover Foo Fighters. Posłuchajcie "Everlong" na akustycznej gitarze

23.06.2020 14:24
Rick Astley znowu zagrał cover Foo Fighters. Posłuchajcie "Everlong" na akustycznej gitarze Fot. kadr z wideo Ricka Astleya

Okazuje się, ze muzyka Foo Fighters pomaga Astleyowi przeżyć kwarantannę w domu.

Chyba każdy kojarzy ejtisowy przebój "Never Gonna Give You Up" Ricka Astleya. Chociaż przebój ma 33 lata, to nadal można go usłyszeć w radiu i jest popularny wśród internetowych heheszków. Sam Rick Astley niejednokrotnie udowodnił, że oprócz muzyki pop i soul lubi też rocka i świetnie sprawdza się w repertuarze AC/DC czy Foo Fighters.

Rick Astley znowu zagrał cover Foo Fighters. Posłuchajcie "Everlong" na akustycznej gitarze

Muzyk ponownie sięgnął po repertuar Foo Fighters i wykonał w domowym zaciszu cover "Everlong" na akustycznej gitarze. Rick Astley wyznał, że czasami trzeba zagrać piosenkę, która przeniesie cię do innego miejsca. W związku z kwarantanną, artysta wielokrotnie sięgał po muzykę innych, by poprawić sobie humor i okazuje się, że Foo Fighters zajmuje szczególne miejsce w jego sercu.

Przeczytaj także

W 2017 roku Foo Fighters zagrał na koncercie "Never Gonna Give You Up" razem z Rickiem Astleyem, przy czym aranżacja utworu przypominała "Smells Like Teen Spirit". To był przedni rickrolling, czyli żart polegający na wysyłaniu nieświadomej osobie linka do rzekomo interesującego wideo, które w rzeczywistości jest klipem do utworu "Never Gonna Give You Up".

Dave Grohl podobnie strollował swoich fanów w sierpniu 2019 roku, gdy zapowiedział, że zagra utwór, który wszystkich przeniesie w czasie. Fani sądzili, że usłyszą kawałek Nirvany, ale zamiast tego Foo Fighters wykonał "Never Gonna Give You Up" z Rickiem Astleyem.

Zobacz także: Jak długo można słuchać "Never Gonna Give You Up" Ricka Astleya? Najdzielniejsi wytrwali 2 godziny [WIDEO]

Aleksandra Degórska
Aleksandra Degórska Redaktor antyradia
Polub Antyradio na Facebooku
CZYTAJ TAKŻE
Logo 18plus

Ta strona zawiera treści przeznaczone tylko dla dorosłych jeżeli nie masz ukończonych 18 lat, nie powinieneś jej oglądać.