Ringo Starr wskazuje następców

Urszula Drabińska
19.09.2014 09:43
Ringo Starr wskazuje następców

Perkusista The Beatles jest optymistą. Jego zdaniem rock ma się świetnie i ma na to dobry przykład. O jakim zespole mówi?

W najnowszym wydaniu NME były perkusista The Beatles Ringo Starr zdradził, że nigdy nie uwierzył w to, że rock umiera. W czym pokłada nadzieję?

Muszę przyznać, że nie jestem wielkim fanem boysbandów tańczących na scenie i podobnych – ale sytuację ratuje to, że ciągle istnieją zespoły. Wciąż gdzieś jakieś grają i tak pozostanie do końca.

Starr dodał, że publiczność chce widzieć na scenie śpiewających i grających ludzi. 74-latek zdradził, kogo on sam lubi posłuchać. Wzorem rockowego zespołu jest dla niego Kasabian.

To wspaniały zespół. Grali jak my wszyscy – w pubach, klubach, a teraz grają na festiwalach.

Polscy rockerzy muszą być przeszczęśliwi. Kasabian w naszym kraju gościł nie raz – ostatnio zawitał do Warszawy w czerwcu tego roku, podczas Orange Festival. Ci, co byli na tym koncercie, niech zdradzą, czyli rzeczywiście dali rockowego czasu.

Urszula Drabińska Redaktor antyradia
Polub Antyradio na Facebooku
CZYTAJ TAKŻE
Logo 18plus

Ta strona zawiera treści przeznaczone tylko dla dorosłych jeżeli nie masz ukończonych 18 lat, nie powinieneś jej oglądać.