Ringo Starr zagrał u Jimmy'ego Fallona "Yellow Submarine" na dziecięcych instrumentach [WIDEO]

25.09.2019 16:23
Ringo Starr zagrał u Jimmy'ego Fallona "Yellow Submarine" na dziecięcych instrumentach [WIDEO] Fot. kadr z wideo

Hit The Beatles zagrany na dziecięcych instrumentach? Takie rzeczy tylko u Jimmy'ego Fallona.

Ringo Starr ma obecnie sporo na głowie ze względu na nadchodzącą solową płytę "What's My Name". Muzyk The Beatles opublikował już tytułowy singiel i zapowiedział, że na krążku wystąpi wielu wspaniałych gości, m.in. Paul McCartney czy Steve Lukather. Album ukaże się 25 października 2019 i w ramach promocji tego wydawnictwa, jak również 50. rocznicy "Abbey Road" perkusista pojawił się w programie u Jimmy'ego Fallona.

Ringo Starr zagrał u Jimmy'ego Fallona "Yellow Submarine" na dziecięcych instrumentach [WIDEO]

To już stało się tradycją, że goście Fallona razem z nim oraz grupą The Roots wykonują jakiś utwór na dziecięcych instrumentach. Tym sposobem Metallica zagrała nietuzinkowy cover "Enter Sandman", zaś Aerosmith zaszalało w "Walk This Way". Również Ringo Starr wziął udział w muzycznym eksperymencie i wykonał na dziecięcych zabawkach słynny utwór The Beatles "Yellow Submarine". Ten cover polepszy Wam dzisiaj humor w mgnieniu oka!

Przeczytaj także

Jak widać, dobry muzyk da sobie radę z każdym instrumentem. Co ciekawe również dziecięce zabawki nadają się do tego, żeby na nich nieco poszaleć. Potwierdzeniem tego są chociażby cover "Killing in the Name" czy "N.I.B." Black Sabbath zagrany przez Zakka Wylde na gitarze Hello Kitty.

Zobacz także: Zakk Wylde zagrał solowy utwór na gitarze z Hello Kitty

Aleksandra Degórska
Aleksandra Degórska Redaktor antyradia
Polub Antyradio na Facebooku
CZYTAJ TAKŻE
Logo 18plus

Ta strona zawiera treści przeznaczone tylko dla dorosłych jeżeli nie masz ukończonych 18 lat, nie powinieneś jej oglądać.