10.04.2019 12:48

Riverside przeprosił fanów za zamieszanie przy sprzedaży droższych biletów

Zespół od razu zareagował, gdy tylko dowiedział się o zamieszaniu przy sprzedaży biletów na koncert w Bielsku-Białej. Riverside znalazł rozwiązanie, które powinno zadowolić fanów kapeli.

Riverside
foto: Romana Makówka / Antyradio.pl

Riverside ogłosił nową trasę koncertową po Polsce, która wystartuje 5 września 2019. Ubiegłoroczna polska edycja Wasteland Tour promująca siódmy album zespołu "Wasteland" zawitała do największych polskich miast. W 2019 roku zespół zdecydował, że zagra w miastach, w których nie pojawił się podczas ubiegłorocznej trasy. Zdecydowano też, że będą to koncerty zdecydowanie bardziej kameralne.

Riverside rozwiązał problem sprzedaży droższych biletów

Bilety na nadchodzącą trasę I'm Your Private Wasteland trafią do sprzedaży 15 kwietnia 2019. Nic dziwnego zatem, że niektórzy fani Riverside mocno się zdziwili, gdy dowiedzieli się, że część wejściówek na występ grupy w Bielsku Białej została sprzedana. Formacja ma zaplanowany koncert w tym mieście na 8 września 2019 i zagra w Bielskim Centrum Kultury.

Riverside
Riverside
Przeczytaj także Zagraniczne media zachwyciły się koncertowym nagraniem Riverside. Zobacz "Wasteland"

Riverside postanowił wyjaśnić sprawę i poinformował swoich fanów na profilu na Facebooku o zaistniałej sytuacji:

"

Ponieważ jest to jedyny koncert na trasie, gdzie bilety sprzedawane są przez Bielskie Centrum Kultury, a nie przez naszą stronę, doszło do niedomówień, w wyniku których sprzedaż biletów na ten koncert nastąpiła na długo przed ogłoszonym przez nas oficjalnym terminem sprzedaży. Mało tego, bilety sprzedawane były w cenie 120 zł, a nie 90zł (a taka jest oficjalna cena biletów na wrześniowej trasie). W dniu, w którym się o tym dowiedzieliśmy sprzedaż została wstrzymana, nie zmienia to jednak faktu, że co się stało to się nie odstanie. "

Zespół mimo wszystko postanowił rozwiązać problem i poinformował o wznowionej sprzedaży wejściówek:

"

Na koncert w Bielsku Białej są jeszcze bilety w ilości 150 sztuk. Sprzedaż zostanie wznowiona 15 kwietnia w cenie 90 zł za bilet. BCK obiecał tzw. „dostawki”, żeby więcej osób miało możliwość uczestnictwa w koncercie. Osoby, które nabyły bilet w cenie 120 zł będą miały możliwość (za okazaniem biletu) zwrotu 30 zł w naszym koncertowym sklepiku, bądź też zamienienia nadpłaty na produkty z oferty naszego sklepu. "

Muzycy nie chcą nikomu wytykać błędów i przeprosili swoich fanów za niepotrzebne zamieszanie:

"

Nie chcemy szukać winnych. Wina i tak spada na nas, bo nie udało nam się dopilnować, by ten koncert wpasował się w „zasady trasowe”. Wszystkich, którzy poczuli się z tego powodu źle, bardzo gorąco przepraszamy. "

Sprawdźcie, w jakich miastach pojawi się jeszcze zespół:

Riverside: Trasa I'm Your Private Wasteland

  • 5 września 2019 - Białystok, GWINT
  • 6 września 2019 - Lublin, KLUB 30
  • 7 września 2019 - Rzeszów, POD PALMĄ
  • 8 września 2019 - Bielsko Biała, BCK
  • 10 września 2019 - Wałbrzych, STARA KOPALNIA
  • 12 września 2019  - Lubin, CK
  • 13 września 2019 - Zielona Góra, KAWON
  • 14 września 2019 - Koszalin, G38
  • 15 września 2019 - Gdynia, UCHO
Aleksandra Degórska
Tagi: Rock News Riverside