Riverside wejdzie do studia w 2017 roku

Aleksandra Degórska
09.06.2017 14:02
Riverside wejdzie do studia w 2017 roku Fot. Romana Makówka / Antyradio.pl

Mamy dobrą wiadomość dla fanów Riverside - zespół właśnie zdradził, że jeszcze w 2017 roku weźmie się za pracę nad studyjnym albumem.

2017 jest pracowity dla Riverside. Rok po śmierci gitarzysty, Piotra Grudzińskiego, odbył się specjalny koncert 25 lutego 2017, na który bilety rozeszły się w bardzo szybkim tempie, dlatego też dodano dodatkowy termin.

Natomiast 20 kwietnia 2017 roku wystartowała trasa Towards The Blue Horizon, która objęła polskie miasta, koncerty w Niemczech, Holandii, Wielkiej Brytanii czy Francji. Zespół zakończył tournée i postanowił się podzielić z fanami swoimi planami na resztę roku.

Muzycy obecnie postanowili sobie zrobić przerwę, by powrócić na scenę podczas letnich koncertów, jak również jesiennej odnogi trasy Towards The Blue Horizon. Tym razem Riverside wybierze się pierwszy raz do Danii, jak również odwiedzi Szwecję, Finlandię oraz Norwegię i planuje zagrać również w polskich miastach, w których wcześniej zespół się nie pojawił.

Co więcej formacja zdradziła, że w 2017 roku rozpocznie nagrywanie nowego studyjnego albumu, który stanie się następcą płyty „Eye of the Soundscape”.

Sprawdźcie, jak wygląda wiadomość:

Muzycy kolejny raz podziękowali fanom za wsparcie i podkreślają, że są oni już dla nich jak rodzina. Więcej informacji na temat nowego krążka Riverside ma ukazać się w przyszłości, zatem warto śledzić poczynania kapeli.

Aleksandra Degórska Redaktor antyradia
Polub Antyradio na Facebooku
Logo 18plus

Ta strona zawiera treści przeznaczone tylko dla dorosłych jeżeli nie masz ukończonych 18 lat, nie powinieneś jej oglądać.