Rob Halford: Judas Priest nie może czekać z nagraniem płyty

Małgorzata Wierzejewska
05.07.2015 12:37
Rob Halford: Judas Priest nie może czekać z nagraniem płyty Fot. CC BY-SA 2.0

Wokalista Judas Priest zdradza najbliższe plany zespołu. Sprawdźcie, kiedy możemy spodziewać się następcy krążka „Redeemer of Souls”.

Rob Halford z Judas Priest ma fantastyczne wieści dla fanów zespołu. Okazuje się, że grupa już niedługo zamierza zabrać się za nagrywanie nowej płyty.

Reakcja fanów na „Redeemer of Souls” była naprawdę niesamowita. Właśnie to motywuje nas do tego, żeby jak najszybciej zabrać się za nagrywanie nowego krążka. Zegar tyka, sami wiecie. Nie możemy czekać kolejnych trzech albo pięciu lat. Ta płyta musi ukazać się wcześniej.

Kiedy? Wokalista Judas Priest zdradza jedynie, że nastąpi to po zakończeniu trasy koncertowej zespołu. Jeśli wszystko pójdzie zgodnie z planem, grupa wejdzie do studia na początku 2016 roku.

Rob Halford przyznał, że zespół pracuje już nad nowym materiałem i że dosłownie rozpiera go energia.

Naprawdę dużo dzieje się w studio. Kilka rzeczy zostało nam też po „Redeemer of Souls”. Poza tym nasz gitarzysta, Richie Faulkner zwariował. Oczywiście w pozytywnym tego słowa znaczeniu. Cały czas pisze nową muzykę, nawet w garderobie! Tak więc mamy już trochę zapisanego materiału.

Muzyk zapewnia jednocześnie, iż mimo, że zespół chce jak najszybciej wydać nową płytę, nie będzie się spieszył z samymi nagraniami.

To nie może tak wyglądać, bo każdy nasz kawałek traktujemy jak skarb. Obiecuję jednak, że nowa płyta Judas Priest ukaże się szybciej, niż myślicie.

Album „Redeemer of Souls” Judas Priest wyszedł w czerwcu 2014 roku. Już w pierwszym tygodniu, w samych Stanach Zjednoczonych, płyta sprzedała się w ponad 32 tysiącach egzemplarzy.

Przypomnijmy, 27 czerwca 2015 roku Judas Priest wystąpił w Łodzi. Na Antyradio.pl możecie zobaczyć galerię z tego koncertu!

A Ci z Was, którzy chcieliby usłyszeć zespół na żywo nie muszą się martwić. Judas Priest w Polsce pojawi się znów w grudniu.

Jak myślicie, czy na tym koncercie usłyszymy choć jeden kawałek z nowej, zapowiadanej przez Roba Halforda płyty?

Małgorzata Wierzejewska Redaktor antyradia
CZYTAJ TAKŻE
Logo 18plus

Ta strona zawiera treści przeznaczone tylko dla dorosłych jeżeli nie masz ukończonych 18 lat, nie powinieneś jej oglądać.