23.09.2015 16:54

Rob Zombie i Mila Kunis kręcą razem serial

Piękna i bestia, czyli Mila Kunis i Rob Zombie, łączą siły, aby zrobić razem serial balansujący na granicy horroru i komedii.

Rob Zombie i Mila Kunis kręcą razem serial
foto: Jack Shea / Starshots / Broadimage / East News; Matt Baron/BEI/REX/East News

Produkcja będzie nosić tytuł „Trapped”, a każdy z odcinków będzie się zamykał w długości pół godziny. Na reżyserskim stołku zasiądzie Rob Zombie. On też będzie producentem do spółki z firmą Orchard Farm Productions, której właścicielem jest Mila Kunis, znana szerzej jako aktorka z takich filmów, jak: „Czarny łabędź” czy „Ted”. Serial emitowany będzie na programie Starz. Duet wesprze także Joey Slamon, który jest pomysłodawcą przedsięwzięcia i jego scenarzystą.

Carmi Zlotnik, jeden z dyrektorów sieci Starz, cieszy się, że serial rozgrywający się jednej nocy w domu bogatej rodziny zaatakowanej przez zabójczą sektę, trafi do ramówki telewizji:

"

Jesteśmy bardzo podekscytowani nawiązaniem współpracy z Robem Zombie i Milą Kunis oraz jej Orchard Farm Productions związanego z osobami Susan Curtis, Cami Curtis i Lisy Sterbakov. "

Pełen radości jest też Rob Zombie, który opublikował poniższy post:

"

Ja i moja kumpela Mila zaplanowaliśmy coś szalonego. "

post

Ostatnio muzyk bierze na siebie dużą liczbę projektów filmowych. Pracuje obecnie nad horrorem „31” i biografią Groucho Marxa. Ten natłok obowiązków sprawia, że artysta nie ma czasu na wydanie nowej płyty:

"

To pochłania cała moją energię. Nie myślę o płycie. Nie chcę wydać albumu, jeśli nie mam gotowych ani teledysków, ani niczego. Wolę poczekać i zrobić to dobrze. To jest jedyny powód, dlaczego mojego nowego longplaya nie ma jeszcze w sklepach. "

Rob Zombie zauważa jednak, że ten muzyczny przestój może dobrze wpłynąć na nowy krążek, gdyż każda podjęta decyzja jest dobrze przemyślana ze względu na odstępy czasowe przy pracy w studiu. Wstępna data premiery nowego materiału została zapowiedziana na 2016 rok.

Czekacie na serial Roba Zombie i Mili Kunis?

Robert Skowronski
Tagi: Rock News Rob Zombie