16.07.2015 12:25

Rob Zombie nie ma czasu wydać płyty

Następca „Venomous Rat Regeneration Vendor” jest gotowy. Album ostatnie poprawki i miksy przeszedł pod koniec stycznia 2015 roku. Dlaczego jeszcze się nie ukazał? Przeczytajcie, co na ten temat mówi Rob Zombie!

Rob Zombie nie ma czasu wydać płyty
foto: MediaPunch/ Rex Features/ East News

Wygląda na to, że na nowy, 6. album artysty będziemy musieli jeszcze trochę poczekać. Mimo że krążek jest gotowy od kilku miesięcy, Rob Zombie póki co nie zaprząta sobie głowy jego publikacją. Wszystko przez masę dodatkowych obowiązków.

"

Wcześniej czy później chciałbym wydać tę płytę. To wszystko musi mieć ręce i nogi i mówię tu zarówno o muzyce, jak i warstwie wizualnej. Niestety, jak na razie nie mam na to po prostu czasu. "

Okazuje się, że myśli artysty zaprząta biografia Groucho Marxa. Rob Zombie kręci ten film od dłuższego czasu i, jak sam mówi, poświęca mu się bez reszty.

"

To pochłania cała moją energię. Nie myślę o płycie. Nie chcę wydać albumu, jeśli nie mam gotowych ani teledysków, ani nic. Wolę poczekać i zrobić to dobrze. To jest jedyny powód, dlaczego mojego nowego longplaya nie ma jeszcze w sklepach. "

Rob Zombie zauważa jednak plusy tej sytuacji. Według niego, nowa płyta będzie dzięki temu dopracowana w najmniejszych szczegółach.

"

Nie spędzaliśmy w studio każdej wolnej chwili. Pracowaliśmy kilka tygodni, potem robiliśmy sobie kilkumiesięczną przerwę. I tak w kółko. Dlatego jestem pewien, że nie będzie takiej sytuacji, że będziemy chcieli cokolwiek poprawić na tym krążku. "

Czekacie na nowe dźwięki od Roba Zombie?

Małgorzata Wierzejewska
Tagi: Rock News Rob Zombie