24.11.2015 11:52

Rob Zombie pokaże swój horror w styczniu 2016

Muzyk gra koncerty przed ogromem fanów i jak się okazuje jego film również będzie zaprezentowany przed naprawdę szeroką publicznością. Rob Zombie wyświetli swój horror „31” na festiwalu Sundance.

Rob Zombie pokaże swój horror w styczniu 2016
foto: Romana Makówka/ Antyradio.pl

To filmowe wydarzenie odbędzie się w dniach od 21 do 31 stycznia 2016 roku w Salt Lake City. Festiwal dający miejsce do wypowiedzenia się niezależnym twórcom stworzył też przestrzeń dla Roba Zombie. Muzyk podekscytowany tym faktem podzielił się szczęśliwą informacją za pomocą Facebooka:

"

WIELKA WIADOMOŚĆ. Mój film „31” będzie miał swoją światową premierę na Festiwalu Filmowym Sundance w styczniu 2016. "

Nowy obraz Roba Zombie opowiada historię pięciu osób, które w Halloween 1976 roku są porwane i przetrzymywane w miejscu o nazwie Murder World. Chcąc się stamtąd wydostać będą musieli wziąć udział w chorej i brutalnej grze o nazwie... 31. Zadaniem jest przetrwanie 12 godzin w starciu z ogromnym gangiem wymazanych w smarze maniaków.

Producentem dzieła jest Andy Gould z Spectacle Entertainment Group, a także Rob Zombie, Michael Sherman i Matthew Perniciaro z Bow And Arrow Entertainment, Eddie Vaisman oraz Mike Elliott.

Po premierze na festiwalu Sundance planuje się wprowadzić film do regularnej dystrybucji na wiosnę 2016 roku.

Artysta powiedział jak postrzega kręcenie filmów i wyznał, że nie jest to wcale takie łatwe zadanie:

"

Najtrudniejsza rzeczą jest to, że będziesz pierwszy raz na planie, na tym planie, ze swoimi aktorami w garderobie, z kamerami. Czasami wszystko wygląda inaczej. Można sobie różne rzeczy zwizualizować w głowie, ale gdy przychodzi co do czego, jak już wszyscy są obecni, to potrafi być ciężko. "

Rob Zombie w między czasie pracuje nad kilkoma innymi projektami filmowymi. Twórca zajmuje się reżyserią biografii Groucho Marxa, a także serialu robionego do spółki z Milą Kunis. Artysta nie zapomina też o działalności muzycznej - Rob Zombie ogłosił, że jego najnowsze wydawnictwo najprawdopodobniej ujrzy światło dzienne w marcu 2016 roku.

Zamierzacie zobaczyć „31”?

Robert Skowronski
Tagi: Rock News Rob Zombie