17.10.2015 16:26

Rob Zombie sprzedaje cukierki!

Mama ostrzegała, by nie brać cukierków od kogoś obcego? Ale przecież to Rob Zombie! Jak wyglądają cukierki wprost od gwiazdy rocka?

Rob Zombie sprzedaje cukierki!
foto: tumblr.com, fickr.com

Macie ochotę na naprawdę rock’n’rollowego cukierka? Rob Zombie postanowił nietypowo uczcić Halloween i udostępnił serię słodyczy sygnowanych jego nazwiskiem...

Są to trzy małe trumienki wypełnione wegańskimi cukierkami w wersji Sour Patch Kids („Meet the Creeper”), Jolly Ranchers („Living Dead Girl”), or Lemonheads („Super Beast”). Zapłacicie za nie 20 dolarów na tej stronie internetowej.

Jak wyglądają rock’n’rollowe słodycze?

foto: shop.robzombie.com
foto: shop.robzombie.com
foto: shop.robzombie.com

Jeśli macie ochotę na więcej przerażających gadżetów od Wujka Roba, na tej samej stronie znajdziecie również oficjalne laleczki voodoo, halloweenowe koszulki, dekoracje oraz maski.

Skoro już o maskach mowa, Halloween, ale także i prawdziwe życie, bo kto powiedział, że przebierać można się tylko 31 października, może upłynąć Wam na metalowo. Slipknot przygotował specjalną serię własnych masek, które może posiadać każdy fan amerykańskiego zespołu...

Straszne święto nie jest obce też muzykom Pantery, którzy z tej okazji postanowili udostępnić fanom koszulki z dyniową wersją okładki albumu „Vulgar Display Of Power”.

Rob Zombie bierze na siebie dużą liczbę projektów związanych z ekranem... Muzyk pracuje obecnie nad serialem z Milą Kunis, horrorem „31” i biografią Groucho Marxa.

Zjedlibyście cukierka od Roba Zombie?

Magda Słomka
Tagi: Duperele Rob Zombie