Rob Zombie zaatakował fankę na koncercie [WIDEO]

Joanna Chojnacka
16.08.2019 16:40
Rob Zombie zaatakował fankę na koncercie [WIDEO] Fot. MediaPunch / Rex Features/EAST NEWS

Podczas jednego z ostatnich koncertów Roba Zombiego, muzykowi puściły nerwy. Artysta zaatakował kobietę, która stała pod sceną.

Silne emocje rzadko bywają dobrymi doradcami. Szczególnie muszą liczyć się z tym osoby publiczne, które ze względu na swoją pozycję powinny uważać na to co robią i mówią, bo dla wielu stanowią autorytet i wzór do naśladowania. Jednak kiedy jest się gwiazdą rocka, te oklepane zasady przestają działać. Czasem powoduje to zabawne sytuacje, a czasem mniej, jak w przypadku ostatniego incydentu z Robem Zombiem w roli głównej.

Rob Zombie zaatakował fankę na koncercie

Fani to jeden z najważniejszych czynników, które ciągną muzyków na wyżyny popularności. Wierni słuchacze napędzają zespoły do działania i są ich źródłem utrzymania, dlatego jeśli nie z potrzeby serca to przynajmniej z potrzeby portfela, artyści powinni ich szanować. Niestety każdemu zdarzają się wpadki. Tym razem agresywnym zachowaniem wykazał się Rob Zombie. 

Przeczytaj także

Muzyk podczas koncertu w Kanadzie zszedł do tłumu, w którym jedna z jego fanek w przypływie podekscytowania złapała go za koszule. Nie powinna tego robić, jednak reakcja muzyka była znacznie za ostra. Rob pociągnął kobietę za włosy i odepchnął. Nie wiemy czy poza pociągnięciem koszuli kobieta skierowała wobec Zombiego jakieś niepochlebne słowa, czy się znali już wcześniej i czy podczas koncertu doszło już między nimi do innego spięcia, które tłumaczyłoby (ale nie usprawiedliwiało) agresywne zachowanie muzyka.

Zobacz też: Rob Zombie chce wydać nowy album w 2019 roku

Joanna Chojnacka Redaktor antyradia
Polub Antyradio na Facebooku
CZYTAJ TAKŻE
Logo 18plus

Ta strona zawiera treści przeznaczone tylko dla dorosłych jeżeli nie masz ukończonych 18 lat, nie powinieneś jej oglądać.