Robb Flynn z Machine Head ma problemy ze zdrowiem

Magda Słomka
13.05.2015 15:34
Robb Flynn z Machine Head ma problemy ze zdrowiem Fot. AFP / East News

Lider kapeli trafił do szpitala z ostrym zapaleniem pęcherzyka żółciowego i przeszedł operację. Co z występem w Polsce?

Operacja została zaplanowana na 12 maja 2015 roku. Robb Flynn nie zdążył jeszcze poinformować fanów o tym, jak przebiegła. Najprawdopodobniej wszystko poszło zgodnie z planem, ponieważ na Facebook’owym fanpage’u kapeli pojawił się wpis potwierdzający daty występów w ramach trasy koncertowej po Ameryce Łacińskiej, która rozpocznie się już 25 maja 2015 roku.

Aż trzy koncerty Machine Head w Polsce zaplanowane są na wrzesień 2015 roku. Jeśli tylko Flynn odpowiednio zadba o siebie, nie powinno być żadnych problemów z przyjazdem kapeli do naszego kraju.

Co powinien jeść Robb? W diecie po operacji woreczka żółciowego należy wyeliminować tłuste i ciężkostrawne potrawy, ostre przyprawy, alkohol, tytoń, kawę i herbatę. Ograniczenia wymaga spożywanie niektórych mięs i tłustego nabiału. Taka dieta musi potrwać na szczęście tylko kilka miesięcy...

Robb umieścił w sieci film, w którym opowiada więcej o swoich dolegliwościach.

Jak zaczęły się kłopoty ze zdrowiem muzyka?

Jakiś tydzień temu miałem zatrucie pokarmowe, czego rezultatem był silny ból pod żebrem. Zrobiono mi USG i lekarze znaleźli coś niepokojącego. (...) Zostały dwa tygodnie do rozpoczęcia trasy koncertowej... ale będę musiał przejść operację.

To nie pierwszy raz, kiedy plany koncertowe Machine Head stały pod znakiem zapytania ze względu na stan zdrowia Robba. W 2012 roku artysta przeszedł operację przepukliny, wszystko jednak skończyło się dobrze.

Trzymamy kciuki za wokalistę i jego powrót do zdrowia!

Magda Słomka Redaktor antyradia
Polub Antyradio na Facebooku
CZYTAJ TAKŻE
Logo 18plus

Ta strona zawiera treści przeznaczone tylko dla dorosłych jeżeli nie masz ukończonych 18 lat, nie powinieneś jej oglądać.