13.05.2015 15:34

Robb Flynn z Machine Head ma problemy ze zdrowiem

Lider kapeli trafił do szpitala z ostrym zapaleniem pęcherzyka żółciowego i przeszedł operację. Co z występem w Polsce?

Robb Flynn z Machine Head ma problemy ze zdrowiem
foto: AFP / East News

Operacja została zaplanowana na 12 maja 2015 roku. Robb Flynn nie zdążył jeszcze poinformować fanów o tym, jak przebiegła. Najprawdopodobniej wszystko poszło zgodnie z planem, ponieważ na Facebook’owym fanpage’u kapeli pojawił się wpis potwierdzający daty występów w ramach trasy koncertowej po Ameryce Łacińskiej, która rozpocznie się już 25 maja 2015 roku.

Aż trzy koncerty Machine Head w Polsce zaplanowane są na wrzesień 2015 roku. Jeśli tylko Flynn odpowiednio zadba o siebie, nie powinno być żadnych problemów z przyjazdem kapeli do naszego kraju.

Co powinien jeść Robb? W diecie po operacji woreczka żółciowego należy wyeliminować tłuste i ciężkostrawne potrawy, ostre przyprawy, alkohol, tytoń, kawę i herbatę. Ograniczenia wymaga spożywanie niektórych mięs i tłustego nabiału. Taka dieta musi potrwać na szczęście tylko kilka miesięcy...

Robb umieścił w sieci film, w którym opowiada więcej o swoich dolegliwościach.

Jak zaczęły się kłopoty ze zdrowiem muzyka?

"

Jakiś tydzień temu miałem zatrucie pokarmowe, czego rezultatem był silny ból pod żebrem. Zrobiono mi USG i lekarze znaleźli coś niepokojącego. (...) Zostały dwa tygodnie do rozpoczęcia trasy koncertowej... ale będę musiał przejść operację. "

To nie pierwszy raz, kiedy plany koncertowe Machine Head stały pod znakiem zapytania ze względu na stan zdrowia Robba. W 2012 roku artysta przeszedł operację przepukliny, wszystko jednak skończyło się dobrze.

Trzymamy kciuki za wokalistę i jego powrót do zdrowia!

Magda Słomka
Tagi: Rock News Machine Head Robb Flynn