14.01.2019 17:04

Robbie Williams chciał zdenerwować Jimmy'ego Page'a... i przebrał się za Roberta Planta

Czy tak zachowuje się dorosły facet? Robbie Williams postanowił mocno uprzykrzyć życie gitarzyście Led Zeppelin, który jest jego sąsiadem.

Robbie Williams chciał zdenerwować Jimmy'ego Page'a... i przebrał się za Roberta Planta
foto: imago/Chai v.d. Laage/EAST NEWS; Photoshot/REPORTER

Wszystko zaczęło się, gdy Robbie Williams kupił posiadłość w Londynie, w dzielnicy Kensington. Jego sąsiadem stał się Jimmy Page, który mieszka w domu wybudowanym w 1875 roku. Wokalista wydał aż 17,5 miliona funtów i postanowił rozbudować piwnicę, w której miały pojawić się basen i siłownia. Jednak, by do tego doszło, Robbie Willimas musiał otrzymać zgodę od swojego sąsiada. Jimmy Page jednak nie poszedł mu na rękę, bo uznał, że rozbudowa budynku może zaszkodzić jego zabytkowej posiadłości.

Robbie Williams chciał zdenerwować Jimmy'ego Page'a... i przebrał się za Roberta Planta

Robbie Williams spotkał się nawet ze swoim sąsiadem w sądzie, który w grudniu 2019 pozwolił muzykowi rozbudować swój dom. Agent Page'a chciał zaaranżować spotkanie panów w styczniu 2019, ale jest to ciężkie to zorganizowania. Co więcej wyznał, że wokalista dręczy swojego sąsiada i z jego listu do urzędników dzielnicy wynika, że Williams ma bardzo słabe poczucie humoru:

"

Komisja może nie być świadoma tego, że Robbie Williams grał głośną, rockową muzykę z lat 70., gdy tylko zauważył Jimmy'ego Page'a przed domem. Co było najbardziej irytujące, to fakt, że grał on twórczość takich kapel, jak Black Sabbath, Pink Floyd czy Deep Purple. Oczywiście zdawał sobie sprawę, że to zdenerwuje pana Page'a. Są również informacje o tym, że Robbie Williams przebierał się za frontmana Led Zeppelin, Roberta Planta. "

Gratulujemy pomysłowości... Robbie Williams chyba musiał mocno się zdenerwować sporem z Pagem, skoro postanowił z siebie zrobić błazna tylko po to, by pokazać środkowy palec sąsiadowi.

50-lecie Led Zeppelin

W 2018 roku przypadła 50. rocznica powstania Led Zeppelin. Pierwszy koncert Roberta Planta, Jimmy'ego Page'a, Johna Paula Jonesa i Johna Bonhama odbył się 7 września 1968 roku w Gladsaxe, w Danii, jeszcze pod szyldem The New Yardbirds. Parę miesięcy później muzycy weszli do studia już jako Led Zeppelin, aby nagrać debiutancki album. Z okazji okrągłych urodzin w czerwcu 2018 roku ukazała się reedycja albumu „The Song Remains The Same” – jest to nagrana w 1976 roku ścieżka dźwiękowa do filmu o tym samym tytule.

Aleksandra Degórska
Tagi: Duperele Jimmy Page