Robert Smith i CHVRCHES nagrali wspólny utwór "How To Not Drown". Piosenka spodoba się fanom The Cure [WIDEO]

10.06.2021 11:14
Robert Smith z The Cure Fot. SUZANNE CORDEIRO/AFP/East News

Oczekiwanie na nowy album The Cure umili Wam kawałek "How To Not Drown", który CHVRCHES nagrał razem z Robertem Smithem. Utwór przypadnie do gustu fanom The Cure.

Tęsknicie za The Cure? Robert Smith już od jakiegoś czasu zapowiada nowe albumy, ale musimy jeszcze trochę zaczekać na te wydawnictwa. Tymczasem lider The Cure zaangażował się we współpracę z zespołem CHVRCHES. Muzycy nagrali wspólny utwór "How To Not Drown", który zapowiada czwarty album grupy CHVRCHES zatytułowany „Screen Violence”. Premiera krążka zaplanowana jest na 27 sierpnia.

Polecamy

Robert Smith i CHVRCHES nagrali wspólny utwór "How To Not Drown". Piosenka spodoba się fanom The Cure [WIDEO]

Lider grupy The Cure to jeden z największych muzycznych bohaterów grupy CHVRCHES. Jego charakterystyczny wokal Roberta Smitha idealnie współgra z głosem Lauren Mayberry oraz warstwą muzyczną zbudowaną wokół mrocznego pianina. Posłuchajcie, jak brzmi kawałek "How To Not Drown":

"How Not To Drown" nagrane z Robertem Smithem z The Cure to drugi singiel zapowiadający nowy album CHVRCHES. Wcześniej trio udostępniło utwór "He Said She Said". Album "Screen Violence" niemal w całości powstał podczas zdalnej pracy muzyków: Lauren i Martin Doherty z Los Angeles, a Iain Cook z Glasgow.

Polecamy
Aleksandra Degórska
Aleksandra Degórska Redaktor antyradia
Polub Antyradio na Facebooku
CZYTAJ TAKŻE
Logo 18plus

Ta strona zawiera treści przeznaczone tylko dla dorosłych jeżeli nie masz ukończonych 18 lat, nie powinieneś jej oglądać.