Robert Trujillo wystąpił z synem na jednej scenie

Aleksandra Degórska
31.05.2016 13:17
Robert Trujillo wystąpił z synem na jednej scenie Fot. kadr z wideo

Niedaleko pada jabłko od jabłoni. Zobaczcie, jak basista Metalliki zagrał z kapelą swojego urwisa.

Raczej nikogo nie dziwi, gdy dzieci idą w ślady swoich rodziców. Podobnie jest w „muzycznych” rodzinach, czego przykładem jest nastoletni syn Mike'a Portnoya.

Również Robert Trujillo zaraził swojego syna miłością do muzyki. 11-letni Tye jest basistą, a patrząc na jego styl gry od razu widać wiele podobieństw do ojca.

Zespół urwisa nazywa się The Helmets i kapela zaprezentowała się przed publicznością BottleRock Festival w mieście Napa w stanie Kalifornia. Formację wspomógł Trujillo i jak widać pod względem intensywności łupania głową i szarpania strun basu maluch dorównuje Robertowi:

Kapela The Helmets grała tego dnia jako support Red Hot Chili Peppers:

Na BottleRock Festival zaprezentował się również meksykański duet Rodrigo Y Gabriela. Rodrigo Sanchez oraz Gabriela Quintero rozpoczęli swoją karierę w heavymetalowym zespole Tierra Acida, zaś teraz wykonują akustyczne i zarazem ostre numery.

Duet zaprosił na scenę Roberta Trujillo, który wraz z muzykami wykonał utwory Metalliki, m.in. „Orion”:

Muzycy zaprezentowali również „Battery”:

Jak widać Trujillo, choć zapewne nie narzeka na brak zajęć, znajduje chwilę czasu, by wspomóc innych artystów i zagrać razem ze swoim synem, który idzie w jego ślady. Tak trzymać!

Którzy rockowi ojcowie mają również muzycznie utalentowane dzieciaki? Posłuchajcie duetu Jamesa Hetfielda ze swoją pociechą czy Chrisa Cornella, który z córką zagrał cover Boba Marleya.

Jak oceniacie występ The Helmets wraz z Robertem Trujillo?

Aleksandra Degórska Redaktor antyradia
Polub Antyradio na Facebooku
Logo 18plus

Ta strona zawiera treści przeznaczone tylko dla dorosłych jeżeli nie masz ukończonych 18 lat, nie powinieneś jej oglądać.