Robert Trujillo wystąpił z synem na jednej scenie

Aleksandra Degórska
31.05.2016 13:17
Robert Trujillo wystąpił z synem na jednej scenie Fot. kadr z wideo

Niedaleko pada jabłko od jabłoni. Zobaczcie, jak basista Metalliki zagrał z kapelą swojego urwisa.

Raczej nikogo nie dziwi, gdy dzieci idą w ślady swoich rodziców. Podobnie jest w „muzycznych” rodzinach, czego przykładem jest nastoletni syn Mike'a Portnoya.

Również Robert Trujillo zaraził swojego syna miłością do muzyki. 11-letni Tye jest basistą, a patrząc na jego styl gry od razu widać wiele podobieństw do ojca.

Zespół urwisa nazywa się The Helmets i kapela zaprezentowała się przed publicznością BottleRock Festival w mieście Napa w stanie Kalifornia. Formację wspomógł Trujillo i jak widać pod względem intensywności łupania głową i szarpania strun basu maluch dorównuje Robertowi:

Kapela The Helmets grała tego dnia jako support Red Hot Chili Peppers:

Na BottleRock Festival zaprezentował się również meksykański duet Rodrigo Y Gabriela. Rodrigo Sanchez oraz Gabriela Quintero rozpoczęli swoją karierę w heavymetalowym zespole Tierra Acida, zaś teraz wykonują akustyczne i zarazem ostre numery.

Duet zaprosił na scenę Roberta Trujillo, który wraz z muzykami wykonał utwory Metalliki, m.in. „Orion”:

Muzycy zaprezentowali również „Battery”:

Jak widać Trujillo, choć zapewne nie narzeka na brak zajęć, znajduje chwilę czasu, by wspomóc innych artystów i zagrać razem ze swoim synem, który idzie w jego ślady. Tak trzymać!

Którzy rockowi ojcowie mają również muzycznie utalentowane dzieciaki? Posłuchajcie duetu Jamesa Hetfielda ze swoją pociechą czy Chrisa Cornella, który z córką zagrał cover Boba Marleya.

Jak oceniacie występ The Helmets wraz z Robertem Trujillo?

Aleksandra Degórska Redaktor antyradia
Polub Antyradio na Facebooku
CZYTAJ TAKŻE
Logo 18plus

Ta strona zawiera treści przeznaczone tylko dla dorosłych jeżeli nie masz ukończonych 18 lat, nie powinieneś jej oglądać.