Rock i metal zeszły na psy

Jakub Gańko
02.03.2016 16:46
Rock i metal zeszły na psy Fot. pinterest.com

Zastanawialiście się kiedyś jakimi psami byliby Wasi ulubieni muzycy? Postanowiliśmy to dla Was sprawdzić!

Nagrywają coraz słabsze płyty, starzeją się, nie śpiewają już jak kiedyś. Z pewnością wiele moglibyśmy zarzucić naszym niegdyś ulubionym wykonawcom. Cóż, niewiele da się na to poradzić, jednak chyba nie jest jeszcze tak źle, żeby mówić o całkowitym zejściu rocka i metalu na psy. Zamiast prowadzić retoryczną ekwilibrystykę na ten temat postanowiliśmy po prostu sprawdzić, z jakimi psami można by ich identyfikować.

Podobno czworonogi te upodabniają się do swoich właścicieli - coś w tym musi być. Jednak nie każdy muzyk rockowy i metalowy ma takie zwierzę, ciężko więc miarodajnie to sprawdzić. Znaleźliśmy jednak sposób. Dzięki specjalnej stronie do odnajdywania psów na zdjęciach postanowiliśmy sprawdzić: z jakimi gatunkami psów mają najwięcej wspólnego nasi ulubieni muzycy?

Trzeba przyznać, że więcej niż kilka razy wyniki przerosły nasze najśmielsze oczekiwania i dobór psa do danego celebryty był strzałem w dziesiątkę. Przykłady? Psia wersja Axla Rose'a staje się posłuszna dopiero po odpowiednim przeszkoleniu. Danzig został zidentyfikowany - zgodnie z pochodzeniem jego pseudonimu - jako owczarek niemiecki. Z kolei Iggy Pop został określony jako niezależne stworzenie, które może biegać całymi dniami. Pozostaje pytanie, kto „chciałby zostać jego psem”.

Ozzy-pies - jak na twórcę płyty „Bark at the Moon” przystało - lubi szczekać, a Roberta Planta wyróżnia wrażliwy na zapachy nos. Węchem podobnie kieruje się Varg Vikernes - czyżby wyczuwał, co warto spalić? Slash nadawałby się na wilkołaka, Trent Reznor jest mądry i wysportowany, a jego dawnemu koledze, Marilynowi Mansonowi, wszystko trzeba powtarzać po kilka razy. Nie oszczędziliśmy też polskich artystów: sprawdźcie, jakimi psami zostali m.in. Nergal i Roman Kostrzewski.

Nasz test wykazał też, że jeden z artystów nigdy nie zszedł na psy - wyszukiwarka nie rozpoznała w nim żadnej znanej jej rasy. O kim mowa? To już musicie sprawdzić sami w naszej galerii!

Jeśli to dla Was za mało, rzućcie okiem na nasze 8 mopsów kochających metal oraz Maple – suczkę, która towarzyszy swojemu panu w trakcie domowych koncertów. Wolicie koty? Nie ma sprawy, mamy dla Was także zestawienie metalowych myszołapów.

Którzy muzycy rockowi i metalowi jako psy podobają Wam się najbardziej?

Jakub Gańko Redaktor antyradia
CZYTAJ TAKŻE
Logo 18plus

Ta strona zawiera treści przeznaczone tylko dla dorosłych jeżeli nie masz ukończonych 18 lat, nie powinieneś jej oglądać.