06.02.2018 14:36

#Rockowa10 najbardziej obiecujących polskich zespołów według Antyradio.pl. Jak zgłosić swoją kapelę?

Macie zespół, w którym wspólnie nagrywacie ale ciężko jest Wam zdobyć popularność? Nie wiecie zupełnie, jak się wypromować i zdobyć nową publiczność? Jest dla Was szansa!

#Rockowa10 najbardziej obiecujących polskich zespołów według Antyradio.pl. Jak zgłosić swoją kapelę?
foto: Antyradio.pl

Chcemy, żeby wszyscy fani dobrego rocka i metalu mieli szansę odkryć także całkiem nowe dźwięki, nierzadko o wiele lepsze, niż te, które robią istną furorę za granicą. Właśnie dlatego postanowiliśmy dać młodym polskim zespołom szansę zaprezentowania się na łamach Antyradio.pl. W ramach comiesięcznego zestawienia #Rockowa10 będziemy prezentować wybrane kapele, które bez wątpienia zasługują na rozgłos i mają szansę zainteresować czytelników Antyradio.pl. 

Rockowa 10 Antyradio.pl - jak się zgłosić?

Opis grupy i utwory - linki do nagrań zamieszczonych w serwisie YouTube, Vevo, SoundCloud lub pliki w formacie mp3 przesyłajcie na adres mailowy redakcja@antyradio.pl. W tytule maila koniecznie dopiszcie hasztag #Rockowa10 tak, żebyśmy na pewno niczego nie przegapili ;)

Na Wasze zgłoszenia czekamy przez cały rok. Żadnych z nich na pewno nie wyrzucimy, a te grupy, które nie trafią do zestawienia w danym miesiącu, będą miały na to szansę w kolejnych. 

Zaskoczcie nas swoją muzyką!

Justyna Kierzkowska
Tagi: Rock News