Rockowy cover "Enjoy the Silence" w talent show. Tak ostrej wersji hitu Depeche Mode jeszcze nie słyszeliście

23.11.2020 12:55
Depeche Mode Fot. Romana Makówka / Antyradio.pl

Rockowy duet w talent show wykonał "Enjoy the Silence" grupy Depeche Mode. Jurorzy byli zachwyceni!

Chyba nie ma nikogo, kto nie kojarzyłby hitu Depeche Mode "Enjoy the Silence" z legendarnej płyty "Violator". Kawałek doczekał się już wielu coverów, chociażby w wykonaniu Lacuna Coil czy grupy HIM. W niemieckim talent show The Voice podczas bitew rockowi wokaliści postanowili sięgnąć po słynny kawałek Depeche Mode i jurorzy zgodnie stwierdzili, że był to zdecydowanie jeden z najlepszych rockowych duetów w tym programie. 

Rockowy cover "Enjoy the Silence" w talent show. Tak ostrej wersji hitu Depeche Mode jeszcze nie słyszeliście

Lorena Daum oraz Oliver Henrich już we wcześniejszych odcinkach The Voice of Germany pokazali, że świetnie się czują w rockowym repertuarze. Jurorzy wybrali dla nich kawałek "Enjoy the Silence" i był to strzał w 10. W programie usłyszeliśmy rockowy cover, który klimatem przypomina twórczość HIM. Posłuchajcie, jak duet poradził sobie z przebojem Depeche Mode.

Można słuchać i słuchać, duet dał czadu i współczujemy jurorom, bo musieli wybrać tylko jednego uczestnika, który przeszedł do kolejnego etapu konkursu. Ich wybór padł na Lorenę. Posłuchajcie również innych coverów w wykonaniu utalentowanych, rockowych wokalistów.

Polecamy

Oliver podczas pierwszego swojego występu w programie zaśpiewał kawałek 30 Seconds to Mars, zaś Lorena wykonała cover Kelly Clarkson:

Polecamy

Zobacz także: Bielawianie odtworzyli kultowy klip Depeche Mode z okazji 33. rocznicy ukazania się singla "Never Let Me Down Again"

Aleksandra Degórska
Aleksandra Degórska Redaktor antyradia
Polub Antyradio na Facebooku
Logo 18plus

Ta strona zawiera treści przeznaczone tylko dla dorosłych jeżeli nie masz ukończonych 18 lat, nie powinieneś jej oglądać.