17.02.2017 15:22

Rodzice wyjaśnili, dlaczego nazwali swoje dziecko Iron Maiden

Miłość do ulubionej kapeli naprawdę nie zna granic, ale ci rodzice naprawdę trochę przesadzili. W końcu jednak wyjaśnili dlaczego podjęli taką decyzję.

Rodzice wyjaśnili, dlaczego nazwali swoje dziecko Iron Maiden
foto: kadr z wideo

Niejednokrotnie pisaliśmy o tym jak fani okazują swoje uwielbienie kapeli - własnoręcznie wykonane gadżety, ołtarze czy covery... to jednak nic w porównaniu do pary z Boliwii. Państwo Ruiz postanowili nazwać swojego synka... Iron Maiden, a dokładniej Iron Maiden Duran Ruiz.

Dziecko przyszło na świat 2 lutego 2017. César Durán Alpiri, który określany jest mianem superfana Iron Maiden, przyznał się, że był to jego pomysł, aby swojego syna nazwać właśnie w ten sposób. Jego wyjaśnienie jest dosyć dziwne, bo ponoć zainspirował się maskotką zespołu:

"

Cała ta sytuacja ma wiele wspólnego z Eddiem grupy Iron Maiden. Chciałbym, żeby mój syn miał tę siłę i energię. Marzę o tym, żeby zawsze walczył o swoje, miał właśnie taką postawę i aby mimo wszystko był mentalnie silny. "

Zobaczcie krótki reportaż związany z małym Iron Maiden:

Ciekawe, czy dzieciak, gdy dorośnie również będzie kochać kapelę Bruce'a Dickinsona całym swoim sercem. Jest to bardzo prawdopodobne, bo przecież niedaleko pada jabłko od jabłoni.

Potem dochodzi do takich sytuacji, że dzieciaki uczą się grać na instrumentach słuchając nagrań ulubionych kapel. Następnie 13-latka wymiata na perkusji grając Metallicę, maluchy grają Slipknota, gdy nikogo nie ma w domu. Co rusz powstają rockowe i metalowe dziecięce zespoły, które robią naprawdę piorunujące wrażenie.

Co sądzicie o decyzji rodziców, żeby nazwać swoje dziecko Iron Maiden?

Aleksandra Degórska
Tagi: Iron Maiden Duperele