28.04.2015 14:41

„Rodzina Osbourne’ów” jednak nie wróci

Ozzy Osbourne, jego żona Sharon oraz dzieci Kelly i Jack nie pojawią się znów na ekranach telewizorów, jak planowano. Dlaczego?

„Rodzina Osbourne’ów” jednak nie wróci
foto: materiały prasowe

Program „The Osbournes” emitowany był w latach 2002-2005. MTV, a my razem z nim, zajrzało do domu frontmana Black Sabbath 52 razy. Jesienią ubiegłego roku pojawiła się informacja, że rodzina Ozzy’ego powróci.

Okazuje się jednak, że nic z tego. Susan Levison, dyrektor programowa kanału VH1, na którym tym razem wyświetlane miało być show, przekazała smutną wiadomość:

"

Nie rozmawiamy już z Osbournami o serialu; nie będzie go. Chcielibyśmy, aby tak się stało, ale po prostu nie wychodzi nam to. Rodzina jest jak najbardziej miła, życzymy im wszystkiego najlepszego. "

Dlaczego stacja zrezygnowała z produkcji? Podejrzewa się, że na taką decyzję miała sprawa sądowa, którą przeciwko spółce posiadającej prawa do produkcji wniósł na początku kwietnia Jack Osbourne. Reprezentantka kanału TV nie traci nadziei:

"

W przyszłości chcielibyśmy znaleźć jakiś sposób na współpracę. "

Rehabilitacja Ozzy’ego Osbourne’a

Dlaczego tak właściwie rodzina muzyka zdecydowała się na powrót na mały ekran po 10 latach? Artysta sam przecież przyznał, że trochę żałuje wpuszczenia ekipy telewizyjnej do swojego domu...

"

Pomysł był dobry, ale wymknął się spod kontroli. (...) Przez 3 lata, 24 h, 7 dni w tygodniu mieliśmy ekipę w garażu. Każdy w końcu by zwariował. "

Nowa, licząca tylko 6-8 części serii – by nikomu już nie grać na nerwach – miała ukazać odmienionego wokalistę. Jego żona Sharon tłumaczyła, na czym zależało jej mężowi, gdy rozpoczynali rozmowy z VH1.

"

Powiedział, że przez długie 3 lata, kiedy to kręciliśmy, był cały czas pijany, więc chciałby nagrać coś, kiedy jest kompletnie trzeźwy, tak jak teraz… "

Na razie jednak nie będzie danemu pokazać Ozzy’emu, jak prowadzi naprawdę zdrowy styl życia. Jest czego żałować?

Urszula Drabińska
Tagi: Rock News Ozzy Osbourne