14.11.2014 14:34

Rodzina Osbourne’ów przeprosiła się z TV

Po 4 sezonach Sharon i Ozzy nie mieli dosyć? Dlaczego znów zdecydowali się wpuścić telewizyjną ekipę do swojego domu?

Rodzina Osbourne’ów przeprosiła się z TV
foto: materiały prasowe

Decyzję o powrocie na ekrany telewizorów podjął Ozzy. Sharon tłumaczy męża:

"

Powiedział, że przez długie 3 lata, kiedy to kręciliśmy, był cały czas pijany, więc chciałby nagrać coś, kiedy jest kompletnie trzeźwy, tak jak teraz… "

Nie wiedzieliście, że Książę Ciemności ostatnio prowadzi bardzo zdrowy tryb życia? Regularnie ćwiczy, nie pali, nie bierze narkotyków i nie upija się. I to uwielbia!

"

To nie powrót na zawsze. Będzie nie więcej niż 8 odcinków. Przez te 13 lat w naszym życiu bardzo dużo się zmieniło, to taka aktualizacja. To tak jakby spytać „co oni teraz robią?”, tylko tyle. "

Zanim zobaczymy, co u nich obecnie słychać, przypomnijmy sobie, jak im szło w latach 2002-2005.

MTV wyemitowała wtedy 52 odcinki. Sharon Osbourne walczyła z rakiem, dzieci Kelly i Jack – z uzależnieniem od alkoholu i narkotyków, a Ozzy… no, to już wiecie. Przed kamerą grał, biegał na bieżni, ćwiczył, a potem szedł się nawalić.

"

Każdego dnia, kiedy kończyły się zdjęcia, szedłem do swojego bunkra, paliłem fajkę i wypijałem skrzynkę piwa. "

Artysta tłumaczy się, że brał wtedy dużo leków na receptę… To dlatego nigdy nie wiedział, jaka jest pora dnia. Fakt faktem – do dziś nie jest w stanie oglądać siebie w „The Osbournes”. 

"

To było telewizyjne show. Pomysł był dobry, ale wymknął się spod kontroli. Błędem nr 1 było kręcenie tego w domu, w którym mieszkaliśmy, zamiast odtwarzania wszystkiego w studio, gdzie mógłbym jeździć każdego dnia, a potem wracać do domu. Przez 3 lata, 24 h, 7 dni w tygodniu mieliśmy ekipę w garażu. Każdy w końcu by zwariował. "

Produkcją sequela zajmie się VH1. Zdjęcia rozpoczną się w styczniu w rodzinnym domu Osbourne’ów w Kalifornii. Czy tym razem serial nie wymknie się spod kontroli?

Urszula Drabińska
Tagi: Ozzy Osbourne Duperele