15.11.2019 15:01

Rodzina Osbourne'ów wróci na ekrany? Córka Ozzy'ego ma dobre wieści dla fanów

W programie People TV, Kelly Osbourne po raz kolejny została zapytana o powrót Rodziny Osbourne'ów. Program ponownie zagości w naszych telewizorach?

Rodzina Osbourne'ów
foto: ASSOCIATED PRESS/East News

Rodzina Osbourne'ów to amerykański program telewizyjny nadawany w latach 2002-2005 za pośrednictwem muzycznej stacji MTV. Reality show przedstawiało codzienne życie Ozzy'ego Osbourne'a i jego rodziny. Widzowie mogli zobaczyć jak żona Księcia Ciemności próbuje łączyć obowiązki matki, żony oraz menadżera swojego męża, jak z popularnością ojca radzą sobie dzieci Osbourne'a czy jak Sharon walczy z rakiem. Pierwszy sezon programu uznano za najpopularniejszą serię w historii MTV.

Rodzina Osbourneów wróci na ekrany telewizorów?

W programie PeopleTV córka Ozzy'ego, Kelly Osbourne po raz kolejny odpowiedziała na pytanie o możliwość powrotu Rodziny Osbourne'ów na ekrany telewizorów. Okazuje się, że fani serii nie muszą tracić nadziei.

"

Nie żartuję, miej więcej co trzy miesiące ktoś oferuje nam powrót do kręcenia reality show o naszym życiu. My wciąż odmawiamy. Temat cały czas krąży. W tej chwili na stole leży kolejna propozycja i myślę, że jesteśmy, jak do tej pory, najbliżej zaakceptowania jej warunków. Ale czy to się stanie? Nie wiem. "

Dziennikarz zapytał Kelly, dlaczego jej bliscy nie zdecydowali się jeszcze na ponowne zaproszenie kamer do swojego domu. Córka Ozzy'ego odpowiedziała:

"

Pojawili się w naszym życiu nowi ludzie, o których musimy myśleć. Mój brat ma troje dzieci. Zastanawiamy się, czy chcemy postawić je przed faktem dokonanym i umieścić programie, tak jak nas nasi rodzice, czy może jednak wolelibyśmy, żeby podjęli decyzję sami. "

Ozzy Osbourne
Ozzy Osbourne
Przeczytaj także Ozzy Osbourne i Marilyn Manson wybierają się na wspólną trasę. Czy odwiedzą Polskę?

Ozzy Osbourne wydał pierwszy singiel od 9 lat

Ozzy Osbourne po 9 latach opublikował swój nowy solowy numer. Utwór "Under The Graveyard" zapowiada płytę artysty, która zostanie wydana w styczniu 2020. Materiał powstał dzięki współpracy z Post Malonem. Książę Ciemności pojawił się gościnnie na płycie rapera, który zainspirował go do tworzenia. Ponadto pomoc przy albumie Ozzy'ego zadeklarował producent Post Malone'a, który ponoć rzeczywiście współpracował z wieloletnim liderem Black Sabbath przy tworzeniu jego najnowszego materiału.

Zobacz też: Ozzy Osbourne zdradził, kto jest jego ulubionym solowym gitarzystą 

Tagi: Rock News Ozzy Osbourne