Roger Waters zaprezentował singiel "Dogs" z filmu "Us + Them"

30.09.2019 14:59
Roger Waters zaprezentował singiel "Dogs" z filmu "Us + Them" Fot. shutterstock.com

Film z trasy Rogera Watersa "Us + Them" trafi na wielkie ekrany. Tournee liczyło 156 koncertów. Muzyk odwiedził w tym czasie Europę, Australię, Amerykę Północną i Południową. Do sieci trafiła zapowiedź wideo filmu.

Roger Waters przedstawił nową zapowiedź swojego nadchodzącego koncertowego filmu dokumentalnego "Us + Them". Tym razem do sieci trafił fragment utworu "Dogs", pochodzący z wydanego w 1977 roku albumu "Animals". Klip został udostępniony ekskluzywnie na platformie NME.com. Na koncercie widzimy londyńskie Battersea Power Station, co również jest nawiązaniem do legendarnego krążka Pink Floyd. 

Roger Waters pokazał klip z "Us + Them"

Projekcja stacji wisiała w powietrzu w ciszy przez prawie 20 sekund, aż w końcu z głośników mogliśmy usłyszeć utwór "Dogs". Samo nagranie pochodzi z koncertu na Ziggo Dome w Amsterdamie w trakcie jego tournee "Us + Them". 

Przeczytaj także

Film dokumentalny "Us + Them" pojawi się w kinach 2 i 6 października 2019 roku, a reżyserią i stworzeniem filmu zajął się Sean Evans. W trakcie koncertu Roger Waters zagrał również utwory z "The Wall", "The Dark Side of the Moon", wspomnianego "Animals" oraz "Wish You Were Here". Waters zapowiadał film jako "emocjonalny koncert", który nie będzie "standardową rock 'n' rollową przygodą", bo raczej sprawi, że będziemy płakali, a nie machali głowami.

The Australian Pink Floyd Show zagra w Polsce w 2020 roku

The Australian Pink Floyd zagrają 25 lutego 2020 roku w Krakowie na Tauron Arenie. Bilety trafią do sprzedaży 28 sierpnia 2019 na stronach shop.metalmind.com.pl, www.eventim.pl, www.ebilet.pl, www.biletin.pl.

Ceny biletów w przedsprzedaży:

  • Płyta I kat. (siedzące) -  195 złotych
  • Sektory II kat. - 185 złotych

Zobacz także: Mordercza krewetka nazwana po zespole Pink Floyd

Kamil Kacperski
Kamil Kacperski Redaktor antyradia
Polub Antyradio na Facebooku
CZYTAJ TAKŻE
Logo 18plus

Ta strona zawiera treści przeznaczone tylko dla dorosłych jeżeli nie masz ukończonych 18 lat, nie powinieneś jej oglądać.