02.06.2017 09:33

Rogucki, Organek i Brodka w klipie do „Nieboskłonu” promującym Męskie Granie

Połączenie trzech osobistości polskiej sceny muzycznej zaowocowało utworem „Nieboskłon”. Teraz można również zobaczyć do niego teledysk.

Rogucki, Organek i Brodka w klipie do „Nieboskłonu” promującym Męskie Granie
foto: kadr z wideo

To właśnie Piotr Rogucki, Tomasz Organek i Monika Brodka stanęli w 2017 roku na czele kolejnej edycji Męskiego Grania. Ich wspólny utwór „Nieboskłon” znaliśmy już wcześniej, ale został teraz ozdobiony teledyskiem. Oprócz wokalistów w kompozycji udzielają się także Lesław Matecki (gitara), Agim Dżeljilji (instrumenty klawiszowe, elektronika), Natalia Zamilska (elektronika), Adam Staszewski (bas), Robert Markiewicz (perkusja) i Tomasz Lewandowski (instrumenty klawiszowe).

Reżyserią teledysku zajął się Tadeusz Śliwa. Autorem zdjęć jest Bartek Kaczmarek, a za scenografię odpowiada Darek Walaszczyk. Produkcją zajął się dom produkcyjny Opus Film, a postprodukcją Televisor. Zobaczcie wideo do „Nieboskłonu”:

Tomasz Organek opowiedział o tym czego jego zdaniem można się spodziewać po tegorocznej edycji Męskiego Grania:

"

Na pewno będzie dużo rockowego grania, bo jest to muzyka bliska mi i Piotrkowi, ale jest też Monika, która wprowadzi słuchaczy w swój świat. "

Monika Brodka dodała, że taka muzyczna fuzja była możliwa wyłącznie dzięki Męskiemu Graniu. Wokalistka podkreśliła, że jest to dla niej zupełnie nowe doświadczenie, gdyż jest przyzwyczajona do działania jako solistka.

Wciąż nie są znane szczegóły line-upu, ani tym bardziej rozpiska godzinowa. Ujawniono jednak daty koncertów w ramach Męskiego Grania 2017:

  • 08.07.2017 - Poznań, Park Cytadela    
  • 15.07.2017 - Wrocław, Pergola    
  • 22.07.2017 - Katowice, Strefa Kultury    
  • 29.07.2017 - Gdynia, Park Kolibki    
  • 12.08.2017 - Kraków, Centrum Sportu Parkowa    
  • 19.08.2017 - Warszawa, lokalizację poznamy wkrótce    
  • 26.08.2017 - Żywiec, Wielki Finał w Amfiteatrze pod Grojcem

Sprzedaż biletów na Męskie Granie 2017 rusza 5 czerwca.

Wybieracie się na Męskie Granie 2017?

Robert Skowronski
Tagi: Rock News Piotr Rogucki Organek Męskie Granie