Roman Kostrzewski o premierach, nowościach i... trupach

Magda Słomka
06.10.2015 14:12
Roman Kostrzewski o premierach, nowościach i... trupach Fot. foro: Antyradio.pl

Wokalista grupy Kat & Roman Kostrzewski odwiedził Antyradio.pl, by opowiedzieć o reedycji płyty „666”. Dowiedzieliśmy się nieco o planowanych albumach i roli artysty w pewnym filmie...

Kat & Roman Kostrzewski postanowili ponownie nagrać album „666” po prawie 30 latach od wydania pierwotnej wersji wydawnictwa. W związku z promocją płyty wokalista przybliżył zamysł powstania nowych „Szóstek”, które ukazały się na rynku 11 września 2015 roku.

Mimo zarzutów fanów mówiących o tym, że grupa nie ma już pomysłu na nowy materiał i woli „odgrzewać kotlety”, sytuacja ma się zgoła inaczej. Roman Kostrzewski zdradził, że podczas jesiennej trasy koncertowej, która rozpoczyna się w październiku 2015 roku, publiczność usłyszy premierowe utwory kapeli.

Roman Kostrzewski nie próżnuje i aktualnie pracuje także nad następcą solowej „Wody” z 2007 roku... Muzyk zdradził, że być może w przeciągu pół roku udostępni próbkę premierowego autorskiego materiału „na zachętę” dla fanów...

Myślicie, że to wszystko czym w ostatnim czasie zajmował się Kostrzewski? Okazuje się, że żadne wyzwanie nie jest mu obce... Roman wystąpił w teaserze do filmu „Moja wina”. W założeniu ma to być „czarna komedia”, a wokalista wciela się w niej w rolę... patologa, który sprawdza przyczynę zgonu.

Kiedy możemy spodziewać się nowego krążka grupy Kat & Roman Kostrzewski i solowej płyty wokalisty, co sprawia mu największą trudność przy tworzeniu autorskiego materiału i jak to jest być patologiem? Tego wszystkiego, a nawet i więcej dowiecie się z drugiej części wywiadu Antyradio.pl z Romanem Kostrzewskim!

Sprawdźcie, gdzie będziecie mogli usłyszeć premierowe utwory Kata & Romana Kostrzewskiego!

Jak zmienił się Kościół na przestrzeni ostatnich 30 lat według Romana Kostrzewskiego? O tym dowiecie się już wkrótce oglądając trzecią część wywiadu z muzykiem na stronie Antyradio.pl!

Magda Słomka Redaktor antyradia
Polub Antyradio na Facebooku
CZYTAJ TAKŻE
Logo 18plus

Ta strona zawiera treści przeznaczone tylko dla dorosłych jeżeli nie masz ukończonych 18 lat, nie powinieneś jej oglądać.