Romuald Lipko znów trafił do szpitala. Co z trasą koncertową Budki Suflera?

04.09.2019 15:12
Romuald Lipko znów trafił do szpitala. Co z trasą koncertową Budki Suflera? Fot. Artur Zawadzki/REPORTER

Tuż przed rozpoczęciem trasy koncertowej Budki Suflera, Romuald Lipko trafił do szpitala. Muzyk choruje na raka wątroby. 

Romuald Lipko to multiinstrumentalista znany między innymi z założenia jednego z najpopularniejszych polskich rockowych zespołów w latach 70 - Budki Suflera. U muzyka w połowie lipca 2019 roku zdiagnozowano raka wątroby. Chociaż Lipko przeszedł operację i zapewniał fanów, że czuje się lepiej, stan artysty najwyraźniej się pogorszył.

Romuald Lipko z Budki Suflera znowu trafił do szpitala

Jak donosi "Super Express" muzyk znowu trafił do szpitala w Warszawie. Według dziennika, jeden z jego przyjaciół zdradził:

Romek odebrał telefon ze szpitala. Lekarz natychmiast kazał mu przyjechać.

Przeczytaj także

Z informacji wiemy zatem, że muzyk nie zgłosił się do szpitala sam ze względu na dolegliwości. Lekarz mógł wezwać do siebie artystę z wielu powodów. Optymizmem napawa również fakt, że muzyk deklarował niedawno w rozmowie z "Super Expressem", że czuje się dobrze i jest gotowy na trasę.

Czuję się świetnie. Wszystko jest w porządku. Jestem uśmiechnięty, nic mnie nie boli, choroba, która zrobiła we mnie dużo popłochu i zmobilizowała mnie do szybkiego działania, póki co jest zażegnana, zaleczona. Mogę powiedzieć, że jestem gotowy do służby.

Zobacz też: "Takie tango” Budki Suflera w metalowej wersji 

Joanna Chojnacka
Joanna Chojnacka Redaktor antyradia
Polub Antyradio na Facebooku
Logo 18plus

Ta strona zawiera treści przeznaczone tylko dla dorosłych jeżeli nie masz ukończonych 18 lat, nie powinieneś jej oglądać.