Ronnie James Dio zgasił jednym zdaniem Davida Draimana

Joanna Chojnacka
14.06.2019 13:06
Ronnie James Dio zgasił jednym zdaniem Davida Draimana Fot. kadr z wideo

Spotkanie z największym idolem nie zawsze przebiega tak, jak w naszych wyobrażeniach. Przekonał się o tym David Draiman, kiedy miał okazję porozmawiać z Dio.

Podczas ostatniego wywiadu Davida Draimana z "Planet Rock", wokalista opowiedział o swoich muzycznych idolach. Bez wahania wymienił wśród nich jednego z najlepszych piosenkarzy metalowych na świecie, nieżyjącego już Ronniego Jamesa Dio. Przyznał, że miał okazję poznać byłego frontmana Black Sabbath osobiście. 

Ronnie James Dio zgasił jednym zdaniem Davida Draimana

Wokalista Disturbed opowiedział, że spotkał Dio za kulisami podczas jednego z koncertów w Chicago. Draiman podszedł do swojego idola, przywitał się z nim i zamienił kilka słów.

Przeczytaj także

David zauważył, że Dio ma ze sobą klasyczny zestaw - kieliszek wina w jednej ręce i papierosa w drugiej. Lider Disturbed chciał skorzystać z okazji i zapytał wokalistę o to, w jaki sposób przygotowuje się do występów.

Porozmawiałem z nim zaledwie minutę. Spytałem, czy mogę mu zadać pytanie, a on odparł, że pewnie. Chciałem się dowiedzieć, w jaki sposób się rozgrzewa i przygotowuje głos do koncertu. Wtedy położył rękę na moim ramieniu, popatrzył mi w oczy i powiedział: "Bracie, jeśli musisz się rozgrzewać to znaczy, że nie masz tego "czegoś"".

Zmiażdżył mnie tym. Poczułem się malutki, jakbym zmniejszył się do kilku centymetrów. Oczywiście zaraz podkreślił, że żartuje, ale naprawdę nigdy się nie rozgrzewa. Jedyne przygotowanie przed występem to wino i papierosy.

Disturbed w Polsce

Grupa Disturbed wkrótce pojawi się w Polsce. Muzycy zagrają w Polsce 20 czerwca 2019 roku na warszawskim Torwarze w ramach trasy "Evolution World Tour" promującej najnowszy album grupy. Artyści obiecali, że podczas koncertu, fani usłyszą nie tylko nowe utwory, ale też największe hity formacji takie jak "Down With The Sickness" czy "Inside The Fire"

Zobacz też: Dwóch Davidów Draimanów pojawiło się na koncercie Disturbed 

Joanna Chojnacka Redaktor antyradia
Polub Antyradio na Facebooku
CZYTAJ TAKŻE
Logo 18plus

Ta strona zawiera treści przeznaczone tylko dla dorosłych jeżeli nie masz ukończonych 18 lat, nie powinieneś jej oglądać.