Ekscentryczny Rosjanin zaśpiewał "Ausländer" Rammsteina w talent show. Jury było zachwycone [WIDEO]

16.01.2020 16:02
Ekscentryczny Rosjanin zaśpiewał "Ausländer" Rammsteina w talent show. Jury było zachwycone [WIDEO] Fot. kadr z wideo

Posłuchajcie, jak rosyjski wokalista zinterpretował kawałek Rammsteina.

Rammstein ma fanów w wielu krajach i wyprzedaje bilety na swoje koncerty w okamgnieniu. W Rosji grupa cieszy się szczególną popularnością i za każdym razem, gdy Rammstein przyjeżdża do tego kraju, Rosjanie szturmują hotele, by tylko spotkać swoich idoli. Nic zatem dziwnego, że nasi wschodni sąsiedzi chętnie sięgają po repertuar formacji i nagrywają swoje wersje hitów. 

Rosyjski wokalista zaśpiewał "Ausländer" Rammsteina w talent show. Jury było zachwycone [WIDEO]

W rosyjskiej edycji talent show The Voice pojawił się bardzo ekscentryczny uczestnik Iw Nabijew. W jednym z odcinków programu wokalista zaśpiewał piosenkę "Ausländer" z najnowszej płyty Rammsteina. Aranżacja utworu praktycznie pozostała bez zmian, ale uczestnik postanowił zupełnie inaczej zinterpretować ten kawałek. Posłuchajcie, jak brzmi jego wersja singla Rammsteina:

Przeczytaj także

Ekscentryczny wokalista ostatecznie zajął 3. miejsce w rosyjskim talent show i miejmy nadzieję, że występ w telewizyjnym programie rozkręci jego karierę.

Zobaczcie jego pierwszy występ w The Voice:

Rammstein zagra koncert w Polsce w 2020

Niemiecka kapela ponownie wystąpi w naszym kraju. Koncert Rammsteina odbędzie się na warszawskim PGE Narodowym 17 lipca 2020 roku.

Zobacz także: Rammstein zagra w Warszawie w 2020 - data, miejsce, bilety

Aleksandra Degórska
Aleksandra Degórska Redaktor antyradia
Polub Antyradio na Facebooku
Logo 18plus

Ta strona zawiera treści przeznaczone tylko dla dorosłych jeżeli nie masz ukończonych 18 lat, nie powinieneś jej oglądać.