29.03.2019 16:55

Rosyjska orkiestra wykonała cover "Du Hast" Rammsteina

Concord Orchestra zaprezentowała symfoniczną wersję hitu Rammstein opatrzoną skomplikowaną choreografią taneczną.

CONCORD ORCHESTRA
foto: kadr z wideo/CONCORD ORCHESTRA

Rammstein doczekał się już wielu coverów swojej twórczości. W sieci pojawił się już numer "Du Hast" "śpiewany" przez Donalda Trumpa, "America" w wykonaniu dzieci, a nawet "Ich Will" w wersji zwierzaków. Tym razem po hit Rammsteina sięgnęła rosyjska orkiestra symfoniczna.

Cover Rammstein
Cover Rammstein
Przeczytaj także Rammstein w babskiej wersji. Posłuchaj "Du Hast" i "Mein Herz Brennt"

Rammstein - Du Hast w wykonaniu rosyjskiej orkiestry

Orkiestra Concord to profesjonalni muzycy z Rosji i Europy z zupełnie nowym podejściem i spojrzeniem na muzykę. Artyści dają niezapomniane koncerty symfoniczne i łączą granie z tańcem i skomplikowanymi choreografiami. Dyrektorem i dyrygentem artystycznym Concord Orchestra jest Fabio Pirola. Muzycy często sięgają do rockowego i metalowego repertuaru i prezentują na scenie własne wersje hitów Metalliki, System Of A Down czy Rammstein. Na poniższym wideo możecie zobaczyć, jak w wersji symfonicznej brzmi słynny "Du Hast".

Rammstein zagra koncert w Polsce w 2019 roku

Grupa Rammstein wyda swoją nową płytę 17 maja 2019 roku. Przed premierą krążka muzycy zaprezentowali kontrowersyjny klip do utworu otwierającego album "Deutschland". Piosenka ukazuje historię Niemiec i szokuje na tyle, ze zespół został już oskarżony o profanację Holokaustu. Rammstein z nowym materiałem pojawi się również na koncercie w Polsce. Impreza odbędzie się 24 lipca 2019 roku na Stadionie Śląskim w Chorzowie.

Zobacz też: >>10 ciekawostek o zespole Rammstein<<

Joanna Chojnacka
Tagi: Duperele Rammstein