17.05.2017 09:42

Royal Blood pokazał klip do „Hook, Line & Sinker”

Sprawdźcie drugi singiel zespołu z nadchodzącej płyty „How Did We Get So Dark?”.

Royal Blood pokazał klip do „Hook, Line & Sinker”
foto: kadr z wideo

Royal Blood przygotowuje się do premiery swojego drugiego albumu. Następca „Royal Blood” będzie zatytułowany „How Did We Get So Dark?” i trafi na rynek 16 czerwca 2017 roku. Mieliśmy już okazję posłuchać głównego singla „Lights Out” promującego ten materiał - teraz przyszła pora na kolejny kawałek.

Tym razem zrealizowano teledysk do pozycji numer osiem na nadchodzącym krążku. Duet z Brighton wykonuje w nim na żywo swoją kompozycję pod tytułem „Hook, Line and Sinker”, dając tym samym popis swoich energetycznych koncertów.

Nowego singla posłuchacie poniżej:

Więcej nowych utworów ze zbliżającego się albumu fani mają okazję usłyszeć właśnie na żywo. Mogliśmy się z nimi zapoznać już m.in. w nagraniu z występu 24 kwietnia 2017 roku w rodzinnym mieście muzyków, Brighton. Udostępniono je w formie efektownego wideo w 360 stopniach.

Poniżej znajdziecie rejestrację innego nowego kawałka Royal Blood, „She's Creeping”:

Krążek „How Did We Get So Dark?” powstawał w studiach w Los Angeles, Nashville, a także Brighton od listopada 2016 roku pod czujnym uchem Jolyona Thomasa. Sesje zakończono w Londynie, gdzie rolę współproducenta przejął Tom Dalgety, z którym Royal Blood współpracował już przy okazji debiutu.

Muzyków będziemy mieli okazję zobaczyć w Polsce na Open'er Festival 2017 w Gdyni. Oprócz nich na imprezie zaprezentują się również m.in. Radiohead, Foo Fighters oraz Prophets of Rage.

Jak Wam się podoba nowy singiel Royal Blood?

Jakub Gańko
Tagi: Rock News Royal Blood