09.06.2017 10:16

Royal Blood w klipie do „I Only Lie When I Love You”

Oto kolejny mocny kawałek w dorobku rockowego duetu. Posłuchajcie nowego utworu i zerknijcie również na ciekawy teledysk.

Royal Blood w klipie do „I Only Lie When I Love You”
foto: kadr z wideo

Krążek Royal Blood zbliża się wielkimi krokami. Już 16 maja 2017 światło dzienne ujrzy album „How Did We Get So Dark?”, który będzie następcą debiutu „Royal Blood”. Nowy materiał powstawał od listopada 2016 w studiach w Los Angeles, Nashville oraz Brighton. Za produkcję materiału odpowiedzialny jest Jolyon Thomas. Nagrania zakończono w Londynie i współproducentem został Tom Dalgety.

Pierwszym utworem promującym nadchodzącą płytę był kawałek „Lights Out”, następnie poznaliśmy numer „Hook, Line & Sinker”. Do obu utworów powstały teledyski.

Trzecim singlem stał się I Only Lie When I Love You”, do którego nagrano efektowny klip utrzymany w biało-czarnych kolorach w reżyserii Pascala Teixeira. W rolach głównych pojawili się sami muzycy, którzy wykonują numer z nadchodzącej płyty.

Przekonajcie się sami, czy kolejny singiel Royal Blood przypadnie Wam do gustu:

Muzycy już wcześniej zapowiadali, że ten krążek będzie bardzo seksowny i słuchając najnowszego singla można śmiało stwierdzić, że panowie mieli rację. Fanom pozostaje zatem cierpliwe odliczanie dni do premiery „How Did We Get So Dark?”.

Nowa płyta oznacza również nową trasę koncertową. Royal Blood również zawita do naszego kraju w ramach Open'er Festival 2017 w Gdyni, gdzie zobaczymy również m.in. Radiohead, Foo Fighters czy Prophets of Rage.

Aleksandra Degórska
Tagi: Rock News Royal Blood