31.08.2015 15:10

Royal Blood zagrał nowy utwór na Reading Festival

„Hook, Line and Sinker” wybrzmiał na scenie festiwalu podczas koncertu Royal Blood. Jak prezentuje się nowy kawałek brytyjskiej kapeli?

Royal Blood zagrał nowy utwór na Reading Festival
foto: Supplied by Capital Pictures / East News

Muzycy zaprezentowali premierowy utwór w połowie setu, który zagrali na głównej scenie. Frontman grupy, Mike Kerr, skromnie zapowiedział podarunek dla fanów.

"

Rozmawialiśmy za kulisami i zastanawialiśmy się, czy nie mielibyście nic przeciwko zagraniu nowego kawałka. "

Taka niespodzianka, to imponujący prezent dla wielbicieli Royal Blood. Posłuchajcie „Hook, Line and Sinker” i sprawdźcie nowe brzmienie kapeli!

Niespodziewany rozwój sytuacji mógł mieć miejsce z powodu ekscytacji, do której przyznał się Mike bez żadnych ogródek...

"

Nie ma osoby, która byłaby w stanie zrozumieć, jak bardzo szalone jest dla nas to, że możemy tu teraz być. Jest tu naprawdę dużo pieprzonych ludzi – chyba się zesrałem. "

W lipcu 2015 roku Kerr przyznał, że jeśli wszystko pójdzie sprawnie, druga płyta Royal Blood może ukazać się jeszcze w 2015 roku. Muzyk zdradził, że razem z Benem Thatcher'em od pewnego czasu starają się pracować nad demo.

"

Zbudowaliśmy w naszym koncertowym busie specjalne miejsce do nagrywania. Dobrze nam się myśli nad nowymi kawałkami w trakcie trasy. Myślę, że we wrześniu powinniśmy już wejść do studia. "

Podoba Wam się nowy kawałek Royal Blood?

Magdalena Słomka
Tagi: #Rock News #Royal Blood