09.10.2015 15:07

Rush w zapowiedzi DVD „R40 Live”

Koncertowe wydawnictwo kanadyjskiej grupy ukaże się 20 listopada 2015 roku. Zobaczcie trailer DVD zespołu Rush!

Rush w zapowiedzi DVD „R40 Live”
foto: kadr z wideo

„R40 Live” to zapis dwóch występów kapeli, które odbyły się 17 i 19 czerwca 2015 roku w Toronto. Na płytach znajdziecie trzygodzinne wideo m.in. z utworami, które nie były wykonywane wcześniej na koncertach lub nigdy nie zostały zarejestrowane na filmie.

Jak zapowiada się wydawnictwo?

Rush udostepnił także fragment koncertu w postaci utworu „Roll The Bones”. Warto dodać, że w części rapowej na telebimie nad sceną pojawił się film, w którym występują Les Claypool (PRIMUS) Tom Morello (Rage Against The Machine, Audioslave), Chad Smith (Red Hot Chili Peppers) oraz aktorzy - Peter Dinklage („Gra o tron”), Jay Baruchel („Dziewczyna z ekstraklasy”), Robb Wells, John Paul Tremblay i Mike Smith („Chłopaki z baraków”) oraz Jason Segel i Paul Rudd („Stary, kocham cię”). Zobaczcie!

Wokalista i basista kapeli opowiedział o tym, jak muzycy wpadli na pomysł nagrania takiego filmu...

"

Mieliśmy to starsze wideo, w którym szkieletor wykonuje rapowaną część, ale stwierdziliśmy, że czas nieco je zaktualizować. Pomyśleliśmy, że zabawne byłoby zaprosić paru naszych znajomych i zobaczyć, jak wygłupiają się z tekstem utworu. Ciężko było nam wybrać fragmenty spośród tych wszystkich zabawnych i skandalicznych momentów zarejestrowanych na taśmie. Cieszę się, że to się udało, bo zawsze wywołuje wiele uśmiechów na twarzach publiczności zgromadzonej na koncercie. "

Zobaczcie sami!

Wydawnictwo ukaże się w kilku formatach:

  • 3 CD/ 1 zestaw Blu-ray
  • 3 CD/ 1 zestaw DVD
  • 3 CD
  • Blu Ray
  • DVD
foto: materiały prasowe

Już teraz możecie zamówić płyty w wersji pre-order na tej stronie internetowej.

Czekacie na „R40”?

Magda Słomka
Tagi: Rock News Rush