31.10.2019 14:35

Ruszyła sprzedaż biletów na "Slayer: The Repentless Killogy". Do premiery zostało zaledwie kilka dni

"Slayer: The Repentless Killogy" pojawi się również w Polskich kinach już 6 listopada 2019 roku. 

Slayer
foto: Romana Makówka/Antyradio.pl

Grupa Slayer po niemal 40-letniej karierze postanowiła pożegnać się z fanami. Ich ostatnia trasa koncertowa cieszyła się ogromną popularnością również w Polsce, gdzie muzycy zagrali aż dwa razy - w Łodzi i Gliwicach. Fani tłumnie uczestniczyli w występach oraz kupowali merch zespołu. Na samych gadżetach artyści zarobili około 10 milionów dolarów.

Slayer: The Repentless Killogy. Ruszyła sprzedaż biletów do kin

Slayer postanowił również przygotować ostatnie wydawnictwo w swojej karierze. Muzycy zdecydowali się na modne ostatnio filmy koncertowe. Zespół wykorzystał nagranie z 2017 roku z Kalifornii. Zapis z występu pojawi się na płycie "Slayer. The Repentless Killogy".

Slayer
Slayer
Przeczytaj także Slayer - w sieci pojawiło się profesjonalne wideo z koncertu w Brazylii

Poza możliwością kupienia fizycznej wersji wydawnictwa, fani na całym świecie będą mogli zobaczyć koncert na dużym ekranie. Już 6 listopada 2019 roku "The Repentless Killogy" pojawi się w kinach. Seanse będą dostępne również w Polsce.

Jak czytamy na stronie Multikina, koncert zostanie wyświetlony o 20:30, a ze względu na jednorazowy seans, możliwość kupna biletów jest bardzo ograniczona. Radzimy się pospieszyć Po światowej premierze, od 8 listopada film będzie dostępny w wersji cyfrowej oraz na Blu-ray, a ścieżka dźwiękowa z tego koncertu zostanie wydana zarówno jako dwupłytowy winyl oraz dwuczęściowa płyta CD. 

Zobacz też: Panna młoda wypadła z mosh pitu na swoim weselu. W tle grał Slayer [WIDEO] 

Tagi: Rock News Slayer