Ruszyła sprzedaż biletów na "Slayer: The Repentless Killogy". Do premiery zostało zaledwie kilka dni

31.10.2019 14:35
Ruszyła sprzedaż biletów na "Slayer: The Repentless Killogy". Do premiery zostało zaledwie kilka dni Fot. Romana Makówka/Antyradio.pl

"Slayer: The Repentless Killogy" pojawi się również w Polskich kinach już 6 listopada 2019 roku. 

Grupa Slayer po niemal 40-letniej karierze postanowiła pożegnać się z fanami. Ich ostatnia trasa koncertowa cieszyła się ogromną popularnością również w Polsce, gdzie muzycy zagrali aż dwa razy - w Łodzi i Gliwicach. Fani tłumnie uczestniczyli w występach oraz kupowali merch zespołu. Na samych gadżetach artyści zarobili około 10 milionów dolarów.

Slayer: The Repentless Killogy. Ruszyła sprzedaż biletów do kin

Slayer postanowił również przygotować ostatnie wydawnictwo w swojej karierze. Muzycy zdecydowali się na modne ostatnio filmy koncertowe. Zespół wykorzystał nagranie z 2017 roku z Kalifornii. Zapis z występu pojawi się na płycie "Slayer. The Repentless Killogy".

Przeczytaj także

Poza możliwością kupienia fizycznej wersji wydawnictwa, fani na całym świecie będą mogli zobaczyć koncert na dużym ekranie. Już 6 listopada 2019 roku "The Repentless Killogy" pojawi się w kinach. Seanse będą dostępne również w Polsce.

Jak czytamy na stronie Multikina, koncert zostanie wyświetlony o 20:30, a ze względu na jednorazowy seans, możliwość kupna biletów jest bardzo ograniczona. Radzimy się pospieszyć Po światowej premierze, od 8 listopada film będzie dostępny w wersji cyfrowej oraz na Blu-ray, a ścieżka dźwiękowa z tego koncertu zostanie wydana zarówno jako dwupłytowy winyl oraz dwuczęściowa płyta CD. 

Zobacz też: Panna młoda wypadła z mosh pitu na swoim weselu. W tle grał Slayer [WIDEO] 

Joanna Chojnacka
Joanna Chojnacka Redaktor antyradia
Polub Antyradio na Facebooku
CZYTAJ TAKŻE
Logo 18plus

Ta strona zawiera treści przeznaczone tylko dla dorosłych jeżeli nie masz ukończonych 18 lat, nie powinieneś jej oglądać.